Jump to content

Kucista za uredjaje


vajs1986

Preporučeni Komentari

Pozdrav svima. Nije me bilo dugo jer sam bio odvucen drugim poslovima a i u medjuvremenu sam postao TATA. Hteo sam da zapocnem temu u vezi kucista za uredjaje. Imam 3 cnc masine sto za drvo sto za sve vrste metala. Voleo bih kada bi mi dali neke ideje i gotove projekte(dxf, dwg, rlf... itg) da uradim pa da vidimo kako ce ispasti. Kombinacija drvo ,aluminijum, mesing ili samo drvo, aluminijum , mesing. Srecna vam svima NOVA GODINA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

prvomajska ag 400 slika nije od moje ali je moja ista takva. Nisam je slikao pa sam zato stavio ovu na drugoj slici se vidi mala sa novim narandzastim obradnim motorom i treca je ovaj link sa youtub-a doduse sada je nadogradjena i cetvrta osa i sto je zavrsen. uskoro slike

 

http://www.youtube.com/watch?v=6Ooj_TJ-CJc

post-953-0-76839100-1388669387_thumb.jpg

post-953-0-44730100-1388669556_thumb.jpg

post-953-0-25411000-1388669714_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čestitamo na prinovi, pod jedan, drugo, nek ste svi srećni u novoj a treće... dimenzije tj gabarite i namenu kutije?

Hvala puno. Nemam namenu kutije nego sam hteo da pokazem kako ce to ispasti. neki komplikovaniji dizajn da lepo izgleda. Ove masine mogu da odrade sta god da mi date od nacrta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neka je zdrava i vesela prinova. Cestitam!

Mozda je ono sto predlazem 'klanje vola za po kile mesa' ali mozda i ne. Puno ljudi ovde pravi ozbiljne stvari za koje treba puno i mnogo hladnjaka. Manje glamurozna rabota ali potrebna...a nema je bas puno po radnjama izuzev za 'vezbovnu' elektroniku?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li bi kojim slučajem-slučajom bio zainteresovan da uradiš nešto drugo - namesto delova kutija? Kad je već CNC obrada aktuelna... Ja bih imao par sitnijih komada koje bih voleo-želeo da napravim ali me baš nedostatak pristupa CNC obradi koči... Ručna izrada je kako da kažem... em neprecizna em nikad ne ispadne kako sam planirao...

Hm? Naravno - komercijalni deo priče na PP...

 

Reč je o malim komadima - bilo bi idealno da je materijal klirit tj pleksi ali sve je stvar dogovora...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li bi kojim slučajem-slučajom bio zainteresovan da uradiš nešto drugo - namesto delova kutija? Kad je već CNC obrada aktuelna... Ja bih imao par sitnijih komada koje bih voleo-želeo da napravim ali me baš nedostatak pristupa CNC obradi koči... Ručna izrada je kako da kažem... em neprecizna em nikad ne ispadne kako sam planirao...Hm? Naravno - komercijalni deo priče na PP... Reč je o malim komadima - bilo bi idealno da je materijal klirit tj pleksi ali sve je stvar dogovora...

Moze nije problem.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaista imaš lepu mašinu. Raduje činjenica da imaš mogućnosti rada u drvetu.

Kolika je maximalna radna površina "Robotrona"  X - Y - Z ?

Imaš li neki lep model ikone-duboreza  Svete Petke, približne dimenzije 350 x 450 ili slično i koliko bi koštala?  ( odgovor može na PP )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaista imaš lepu mašinu. Raduje činjenica da imaš mogućnosti rada u drvetu.Kolika je maximalna radna površina "Robotrona"  X - Y - Z ?Imaš li neki lep model ikone-duboreza  Svete Petke, približne dimenzije 350 x 450 ili slično i koliko bi koštala?  ( odgovor može na PP )

1015x850x165 to su radne dimenzije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...