Jump to content

K: Zvučnicu


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Stavi i Grado na spisak... Black ili Green recimo... (mada nisi naznačio u kom opsegu cene misliš da se zadržiš) Ne znam zašto si obaška zaboravio da staviš i Ortofon na listu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@revox

Pa zato i postujem ovde oglas, a ne na K-P :)

Znam da je kupovina polovne zvučnice ravna kupovini novih gaća, ali eto nadam se da mi neće kolege forumaši uvaliti baš neke poderane :rofl:

 

Ne znam šta bi od ortofona  i grado stavio na listu...

Recimo 2M blue

Reference gold, platinum ili šta već

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shure V15 III je zahtevna glava, iskustvo je pokazalo da zahteva baš dobru ruku, najbolje se pokazala sa SME-jem.

Na tvom mestu bih je za početak zaobišao.

Stanton 681EEE ili vrh 881S nisu toliko zahtevne.

Moj ti je savet da kupiš novu glavu, makar i slabiju, kvalitet polovne glave (igle) nije lako odrediti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shure V15 III je zahtevna glava,

Moj ti je savet da kupiš novu glavu, makar i slabiju, kvalitet polovne glave (igle) nije lako odrediti.

 

Nisam hteo da komentarišem Chakijinu listu (više nego što jesam) ali ovo za V15 definitivno stoji - ali, lepo se ljubi sa WTA konceptom, provereno :)

A nova je nova - eventualno ako se uzme polovna da se tačno zna kakav joj je bio život do tada... i s kime je imala posla...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako se odlučiš za Shure V15III i nađeš neku bez igle, onda ima ovde povoljno igla - shipping besplatan a cena skroz o-kej, naravno, nije original ali... http://www.ebay.de/itm/Ersatznadel-fur-Shure-VN-35-E-VN35E-V15III-NEU-/260300263593?pt=Plattenspielerzubeh%C3%B6r&hash=item3c9b1ad0a9

Zašto napomena da nije original? pa evo zašto: http://www.ebay.de/itm/JICO-JAPAN-NEW-VN35HE-S-A-S-STYLUS-for-SHURE-V-15-III-TYPE-3-V15III-CARTRIDGE-/360793951741?pt=US_Record_Players_Home_Turntables&hash=item5400fecdfd

Razlika u ceni deset puta... (šiping takođe besplatan)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam jednu glavu shure m75 /6s bez igle i mogu da ti je poklonim ako te interesuje.Nemam drzac samo glavu.Chakija javi se pa ti posaljem ili ako tebi ne treba moze bilo ko sa foruma. :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala svima na komentarima i predlozima!

2a3, imam i ja jednu M75D na kojoj mi je igla sjebana, al u svakom slučaju hvala na lepom gestu! :good2:

 

Znači, savetujete me da batalim polovnjače i da pazarim nešto novo?

Luka mi je predložio ortofon 2M red koji se može relativno povoljno nabaviti kod nas, ali mislim da je glava tu negde u rangu sa AT95.

Ja bi da probam neku zvučnicu iz "srednje budžet" klase, al nemam para. (u prevodu-hteo bi da se J a da mi ne U)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.........................

Ja bi da probam neku zvučnicu iz "srednje budžet" klase, al nemam para.

 

(u prevodu-hteo bi da se J a da mi ne U)

 

u prevodu to ti je  AT95E :wink2:

 

vredi svaku paru biljiv me

 

ako ćeš malo da se otvoriš a trebalo bi onda Sumiko pearl :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...