Jump to content

one hi-fi prezentacija


drVelinov

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da zakljucim nece niko, ja cu se potruditi da odem, pa ako se neko predomisli nek se javne da se druzimo :-)

 

 

:guitarplayer: Ja dolazim  , mada ona soba je malo  bzvz - greota za onakve uredjaje ,  trebalo bi bar   malo da  dampiraju prostor - stice se pogresan utisak. .

 

U koje vreme bi ti dosao Doco 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oko 18h . Prepoznaces me po lepoti i nosim  shusterski cekic za ukivanje peta  :wink2:

 

 

ps  

 

 

Valjda ce biti nesto za cirkanje  m ?

Nisam razumeo ovo za cekic, ja imam bradu i kosu vezanu u rep, dajte mobilni da vas zovem kad budem pristigo, i cime mogu da stignem tamo sa Zvezdare?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam razumeo ovo za cekic, ja imam bradu i kosu vezanu u rep, dajte mobilni da vas zovem kad budem pristigo, i cime mogu da stignem tamo sa Zvezdare?

65, od vrata do vrata...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prvi put sam cuo pojacalo u visokoj :-) D klasi, kaze reklamator osobine A klase sa potrosnjom, grejanjem i snagom D klase. Mozda sam se ja navikao na pravu  A klasu i velike kutije ali najvise zamerki imam na volumen i brzinu. S obzirom da postavka kosta oko 17 000 eura bez izvora mogu reci da ima mnogo konkretnijeg zvuka i za mnogo manje novca. u svakom slucaju pozitivno iskustvo. 

pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene se to juce nesto nije mnogo dojmilo.

 

Ima snage da pogura te zvucnike, tako da razni topovski pucnji i zvucni efekti zvuce impresivno,

 

...ali je na nekoj "emotivnoj" ravni potpuno ravan i zatvoren, tako da je dosadan za slusanje i muzika ne "dira" u srce.

 

Na prezentaciji je bilo dosta audiofilskih standarda koji me i onako ne diraju,

ali su me par pesama koje dobro poznajem i volim ostavile potpuno ravnodusnim.

 

"PRaT" slabunjav, tako da na osnovu onoga sto sam cuo, uz muziku koju ja slusam ocekujem izostanak "foot tapping", "boogie" i "air guitar" faktora.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kujo , kako se tacno zove ona stvar, sto je reko tvist, tamo posle Stinga, brza i dinamicna, hocu da skinem da cujem na mojim kantama.

Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene se to juce nesto nije mnogo dojmilo.

 

Ima snage da pogura te zvucnike, tako da razni topovski pucnji i zvucni efekti zvuce impresivno,

 

...ali je na nekoj "emotivnoj" ravni potpuno ravan i zatvoren, tako da je dosadan za slusanje i muzika ne "dira" u srce.

 

Na prezentaciji je bilo dosta audiofilskih standarda koji me i onako ne diraju,

ali su me par pesama koje dobro poznajem i volim ostavile potpuno ravnodusnim.

 

"PRaT" slabunjav, tako da na osnovu onoga sto sam cuo, uz muziku koju ja slusam ocekujem izostanak "foot tapping", "boogie" i "air guitar" faktora.

 

 

da, i to se cesto navodi kao mana devialeta - ali opet ima argumenata da je devialet salje gotovo laboratorijski cist signal u zvucnike i da je to sto cujes ono kako zaista zvucnici sviraju, bez farbanja iz karike ispred.

 

nemam pojma, ne zanima me to itch niti bih kupio sve da imam novce. ali se retko srecu komponente na toj "dosadnoj" strani audiofliskog spektra koje nailaze na dosta unisonu reakciju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene se to juce nesto nije mnogo dojmilo.

Stekao sam sličan utisak, o čemu smo kasnije i porazgovarali. Devialet Premier sam imao prilike da čujem na raznim prezentacijama u kombinaciji sa više različitih zvučnih kutija, čak i u svom sistemu nekih nedelju dana, ali su impresije uvek bile vrlo slične. Zvuk je zaista informativan i kontrolisan, pa bi se to moglo i dopasti onima sa takvim prioritetima. Sve je to prilično korektno za jedan lifestyle uređaj, koji je takođe i vrlo funkcionalan.

 

Meni lično tu nedostaju neki zvučni elementi zbog kojih nema onog osećaja prisutnosti instrumenata u prostoru, pa je slušaoc uskraćen za dozu muzičke autentičnosti uz koju bi se moglo uživati. Provlači se neki sintetički zvučni karakter koji uglavnom nudi mnoštvo informacija bez one organske fluidnosti, tako da prezentacija nije dovoljno zabaavna i zanimljiva. Pretpostavljam da je razlog u pojačalu D klase, koja skoro nikada i nisu bila po mom ukusu, baš zbog nekih takvih osobina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Mozda Suca zna, ne znam jel dolazio sinoc posto nisam imao cast da se upoznamo.Pozdrav

 Nazalost ja nisam uspeo da stignem na prezentaciju jer sam otisao kod neskora po rucku. Bice prilike drugi put pa ce se vidimo i upoznamo :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...