Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Ti Doktore kolko trošiš na te vinile mogo si već i rezač kupiti  :wink2:

Doktor "kocka" vinil kolekciju ima tome 30+ godina.

 

Konkretno, ovi Allman-i su kupljeni na berzi u SKC-u pre više od 15 god.

Pričah već da nikada nisam prodao ni jedan LP, kao što neki prodadoše svoje vinil kolekcije početkom 90-tih godina kada je krenula "digitalna histerija".

Svima njima sam iskreno zahvalan na dobrim cenama za odlične vinile koji su se tada mogli kupiti nedeljom pre podne ispred ili u SKC-u ( u zavisnosti od godišnjeg doba ).

 

Btw, Markiz, da li si me poslušao i našao slobodnog vremena da pažljivo preslušaš album " House Of The Holy " ?

 

Evo ti i input numera :

... ako ti ne "legne" original, siguran sam da će ovo da ti bude na play listi :

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doktor "kocka" vinil kolekciju ima tome 30+ godina.

 

Konkretno, ovi Allman-i su kupljeni na berzi u SKC-u pre više od 15 god.

Pričah već da nikada nisam prodao ni jedan LP, kao što neki prodadoše svoje vinil kolekcije početkom 90-tih godina kada je krenula "digitalna histerija".

Svima njima sam iskreno zahvalan na dobrim cenama za odlične vinile koji su se tada mogli kupiti nedeljom pre podne ispred ili u SKC-u ( u zavisnosti od godišnjeg doba ).

 

Btw, Markiz, da li si me poslušao i našao slobodnog vremena da pažljivo preslušaš album " House Of The Holy " ?

 

Evo ti i input numera :

... ako ti ne "legne" original, siguran sam da će ovo da ti bude na play listi :

 

DOC  :wink2:  imam ja to sve, nisi me razumeo...  nije ni bila poruka tebi upućena već ostalima jer se to verovatno ovde slabo sluša pa rekoh da upozorim ljude na težak album  :sclerosis:

Kolekcija ko kolekcija, ja sam bio kolekcionar svega a nečeg i ostao, ploča ima ovde u nemačkoj kolko voleš ali ću radije da idem s klincima na koncerte

nego da gomilam stvari kao u prethodnih 30 godina. Svako ima svoju zabavu i hobi  :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DOC  :wink2:  imam ja to sve, nisi me razumeo...  nije ni bila poruka tebi upućena već ostalima jer se to verovatno ovde slabo sluša pa rekoh da upozorim ljude na težak album  :sclerosis:

Kolekcija ko kolekcija, ja sam bio kolekcionar svega a nečeg i ostao, ploča ima ovde u nemačkoj kolko voleš ali ću radije da idem s klincima na koncerte

nego da gomilam stvari kao u prethodnih 30 godina. Svako ima svoju zabavu i hobi  :whistle2:

Razumeo sam ja tebe dobro, čak i više nego što misliš. :wink2:

Da te citiram : "Kolekcija k'o kolekcija . . ."  je tvoja legitimna konstatacija, kao što je i ovo moje zadovoljstvo.

Ti gomilaš vozni park,  a ja vinile.

Ne nalazim zadovoljstvo u automobilima ( imam auto čisto da me preveze iz tačke A u tačku B ) i  nužno mi je zlo.

To što u Nemačkoj ima vinila, nije da nema, ali bi se iznenadio koliko ima vinila i kolekcionara ovde u Srbiji.

Tvoj izbor su koncerti i samo napred.

Ipak, ovo je tema " Trenutno na gramofonu . . .", a ne tema o vrstama zabave i hobijima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.......... Kolekcija ko kolekcija........................  :whistle2:

 

bez namere da polemišem uz izvinjenje što upadam u priču

 

fonoteka u osnovi jeste kolekcija ali za razliku od druhih kolekcija, kolekcija muzike, ma koja to bila, je višeslojna i kolekcionarstvo je tu na zadnjem mjestu

 

bar se meni tako čini :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...