Jump to content

Pomoc (nov sam u svetu zvucnika)


stefankosovo

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Treba ti pojačalo i kablovi. Koji su zvučnici u pitanju, pretpostavljam da su pasivni? Ako su aktivni (sa pojačalom u sebi) onda ti je dovoljan samo interkonekt kabl. Kakvi će biti činčevi (priključci) na kablu zavisi od izlaza sa kompjutera.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba ti pojačalo i kablovi. Koji su zvučnici u pitanju, pretpostavljam da su pasivni? Ako su aktivni (sa pojačalom u sebi) onda ti je dovoljan samo interkonekt kabl. Kakvi će biti činčevi (priključci) na kablu zavisi od izlaza sa kompjutera.

iskreno ne razumem se dal su pasivni ili aktivni , slikao sam ali nece da upload , pokusacu pa cu postaviti da vidis.

e koje pojacalo isprilike i koliko bi me kostalo :D ?

hvala ti na pomoci.

 

 

Evo slika:

http://postimg.org/image/4ketz3uz1/

http://postimg.org/image/641bvc8df/

http://postimg.org/image/odeodbm8h/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koje pojacalo ? koliko bi me kostalo :D ?

 

 

Najjeftinije koje nađeš na kupujem prodajem će svirati. Više od toga ne možemo reći dok ne saznamo nešto više o karakteristikama boomboxa.

Jednostavno mislim da ne vrijedi tražiti neku egzotiku od pojačala za tu namjenu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Najjeftinije koje nađeš na kupujem prodajem će svirati. Više od toga ne možemo reći dok ne saznamo nešto više o karakteristikama boomboxa.

Jednostavno mislim da ne vrijedi tražiti neku egzotiku od pojačala za tu namjenu.

hvala vam , jos ovo , a od kablova sta bi mi trebalo ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala vam , jos ovo , a od kablova sta bi mi trebalo ?

 

 

Ma kupi u metraži neki jeftini zvučnički kabel. Ne znam što imaš u ponudi kod sebe. Gledaj da nije baš najtanji koji se prodaje, mada ni to nije uvjet.

 

I dok nisam zaboravio - molim te, nemoj mi persirati! Ovdje na forumu smo svi na ti po defaultu osim člana sa nickom Impuls. Niti on ne inzistira da ga se persira, ali on persira drugima i mi poštujemo taj njegov stav. Dakle, ako ti je zgodnije biti na "Vi" to je u redu, ali nije obaveza nit će ti itko zamjeriti što se obračaš na "Ti".

 

Dobro došao na forum!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma kupi u metraži neki jeftini zvučnički kabel. Ne znam što imaš u ponudi kod sebe. Gledaj da nije baš najtanji koji se prodaje, mada ni to nije uvjet.

 

I dok nisam zaboravio - molim te, nemoj mi persirati! Ovdje na forumu smo svi na ti po defaultu osim člana sa nickom Impuls. Niti on ne inzistira da ga se persira, ali on persira drugima i mi poštujemo taj njegov stav. Dakle, ako ti je zgodnije biti na "Vi" to je u redu, ali nije obaveza nit će ti itko zamjeriti što se obračaš na "Ti".

 

Dobro došao na forum!

hvala ti , jel moze da se nadje neko pojacalo do 10e na kupujem prodajem ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala ti , jel moze da se nadje neko pojacalo do 10e na kupujem prodajem ?

 

 

To ne znam. Nadam se da će se tu uključiti netko iz tvog kraja koji bolje poznaje lokalne okolnosti od mene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...