Jump to content

Seriously Cool (Dangerous?) Driving Music


Preporučeni Komentari

stein...a one male spravice sto se utaknu u leziste za upaljac i emituju na FM podrucju? nisam to nikad probao jer u mojoj prastaroj 5ci svira stari Blaupunkt na dresinama od zvucnika a u drugom autu imam 'Concert' pa mi je svetogrdje da pustam bilo sta osim CD. (komande na volanu su mnogo daleko od mene i od mojih 'modernih' shvatanja)

 

 

Imam to. Stvar funkcionira, ali izgleda malo blesavo (za slučaj da je nekome stalo). Nemoj zaboraviti ištekati iz upaljača jer će sprava biti uključena non stop budući da vjerojatno nema prekidač. Treba ti USB stick i/ili ona mini kartica kojoj se ne mogu sjetiti naziva.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Tako je! Micro SD.Kvalitet zvuka? Hm, automobil i MP3. Kvalitet je očekivan. Isto ili približno isto kao da puštaš MP3 sa CD-a. A vjerujem da i to ovisi od auta do auta i od sustava do sustava. Ne mogu ti ništa decidirano reći o tome jer nisam obraćao pažnju niti mi je išta privuklo pažnju osim lošeg MP3-a sa jako niskim bit rateom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam onomad zbog nedostatka CD čitača u fabričkom radiu na Twingu kupio to sronje što se bode u ono za upaljač. Izdržao sam nekih pola sata i potom ga bacio na gomilu sa ostalim đubretom koje ničemu ne služi. Nema nižih frekvencija od 300Hz! FUJ!

Žena ima u svom Twingu Blaupunkt London, šta li, tamo se zabode ista kartica (USB, SD) i ista muzika predivno zvuči (ako zanemarimo činjenicu da je u pitanju mp3) tako da...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moj drug ima u svom Volvu neki superduper  radio kas

 

ima onaj kas adapter sa kablicem , ubode isti u kas , kablic u svoj najnoviji Iphone , na istom odabere webstream StudioB i slusa isti dok krstari San Franciskom

 

:hihihihi:

 

ne znam sta radi kad vozi neki od svojih boljih auta - njih nesto menja pa ne mogu da upratim , dok Volvo karavan ostaje sve vreme (vise ga se isplati odrzavati nego prodati ) ; tad mu je verovatno samo lakse kopcanje Iphone na sistem

 

 

ja trazio svojevremeno onaj USB radio , pa nisma hteo da dam lihvarima pare nego da ga kupim u Hu

 

pa bilo komplikovano za cimati se za 30-ak E

 

pa ubacih prvo sto je bilo na polici krseva - neki pioneer radio CD za koji se ispostavilo da cak sve radi

 

nema mp3 , ne koristim CD uopste , kad na radiju ima nesto cuje se , kad nema nista (ne mogu da savatam RBG2) , onda pozelim da mi je stari auto , na kojem sam cuo i karburatore i auspuff

 

ostarilo se nacisto , sad svaka dlaka smeta :pajapatak:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

poznavao sam nekoc davno jednog gospodina koji je drzao diskac (koje li stare reci) u Zg. sad da li je to bila fora kao iz vica o ginekologu ili zato sto je stvarno bio manijakalno posvecen automobilima, brzini, performansama uzivao je u sledecem

 

zatvori klub u sitne sate, sedne u auto (nikad losiji od scciroco GTX) i zazdi na autoput.

Ruta A: ujutru je kod mog burazera u Bg na kafi.

RutaB: Venecija.

Ponekad ruta C: Prema Becu.

Sta slusas sve vreme, pitao bi ga burazer. Ovaj najnormalnije odgovori: Pa ventile, turbinu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

poznavao sam nekoc davno jednog gospodina koji je drzao diskac (koje li stare reci) u Zg. sad da li je to bila fora kao iz vica o ginekologu ili zato sto je stvarno bio manijakalno posvecen automobilima, brzini, performansama uzivao je u sledecem

 

zatvori klub u sitne sate, sedne u auto (nikad losiji od scciroco GTX) i zazdi na autoput.

Ruta A: ujutru je kod mog burazera u Bg na kafi.

RutaB: Venecija.

Ponekad ruta C: Prema Becu.

Sta slusas sve vreme, pitao bi ga burazer. Ovaj najnormalnije odgovori: Pa ventile, turbinu...

 

 

Moj tip! Samo što ja nemam diskač, nemam para za besciljno navažanje i nemam takve aute. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mene jedan disk obicno smori cim okrene ceo krug. Zato slusam radioa ali zbog stalnih promena stanica u putu vrlo cesto mi je radio na scan pa cujem od svake stanice 5 sekundi i stalno mi se menjaju sadrzaji i zanrovi. Kad mi i to dosadi ugasim i slusam saptanje ugrejanog motora

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...