Jump to content

Scan speak online shop


shonne

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

DHL maksimalno ide "by the book", pa carina ne gine.

 

Inače, meni sve vreme izbacuje da je sajt neaktivan tj. da trenutno ne radi. Ne znam kako vama...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danska kruna je oko 15-tak din. Nije bas ni jeftino slanje.

 

Zone 4: Albania, Bosnia & Herzegovina, Guernsey, Iceland, Jersey, FYR Macedonia, Moldova, San Marino, Serbia & Montenegro, Ukraine, Liechtenstein.Typical delivery time: 2-4 days.Express 0-5 kg: DKr. 404Express 5-10 kg: DKr. 550Express 10-20 kg: DKr. 750Express 20-30 kg: DKr. 1176

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

finci salju drzavnom postom ali obavezno ide vrednost posiljke...

Kod Rolpha je to malo drugacije...evo sta on kaze:

 
22W8851T00      210.98

Transport costs* (in €):to BE, DE, LU, NL     11.00 (up to 30kg - by DPD)to AT, DK, FR, GB, MC    21.00 (up to 30kg - by DPD)to IT, ES, FI, SE 35.00 (up to 30kg - by DPD)to BA, BG, CZ, EE, FI, IE, HR, HU, LV, LT, PL, PT, RO, SL, SK   39.00 (up to 30kg - by DPD)to Greece (GR) 45.00 (up to 30kg - by DPD)to all Europe countries    22.-/29.-/42.-/ 52.- (2/5/10/20kg - by TNT-priority)

outside Europe   27.-/38.-/69.-/118.-  (2/5/10/20kg - by TNT-priority)
 
TNT ne gine za Srbiju,a koliko sam citao na net, najgori su od svih kurirskih sluzbi kod nas...Sa druge strane,Rolph hoce i da smanji "cenu" na paketu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DHL maksimalno ide "by the book", pa carina ne gine.

 

Inače, meni sve vreme izbacuje da je sajt neaktivan tj. da trenutno ne radi. Ne znam kako vama...

 

På grund af vedligeholdelse, er shoppen desværre midlertidigt lukket. Vær venlig at prøve igen om lidt.

Due to maintenance, the shop unfortunately temporarily closed. Please try again shortly.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

finci salju drzavnom postom ali obavezno ide vrednost posiljke...

Kod Rolpha je to malo drugacije...evo sta on kaze:

 
22W8851T00      210.98

Transport costs* (in €):to BE, DE, LU, NL     11.00 (up to 30kg - by DPD)to AT, DK, FR, GB, MC    21.00 (up to 30kg - by DPD)to IT, ES, FI, SE 35.00 (up to 30kg - by DPD)to BA, BG, CZ, EE, FI, IE, HR, HU, LV, LT, PL, PT, RO, SL, SK   39.00 (up to 30kg - by DPD)to Greece (GR) 45.00 (up to 30kg - by DPD)to all Europe countries    22.-/29.-/42.-/ 52.- (2/5/10/20kg - by TNT-priority)

outside Europe   27.-/38.-/69.-/118.-  (2/5/10/20kg - by TNT-priority)
 
TNT ne gine za Srbiju,a koliko sam citao na net, najgori su od svih kurirskih sluzbi kod nas...Sa druge strane,Rolph hoce i da smanji "cenu" na paketu...

Za  TNT mogu da kazem samo sve najbolje. Cesto saljem i sve uredno stize.  Kada je meni stigao uredjaj koji nije radio a trebao je, covek koji je poslao paket ih je kontaktirao a meni je cela suma bila na racunu kroz nepunih desetak dana (bez ikakvih dodatnih pitanja).  Poslato bez ikakvog osiguranja niti bilo koje dodatne usluge. Bas da cujem da se jos neko pohvali ovakvim odnosom prema klijentima. 

 

A i cenovnik nije dobar:

*do 2kg bez tracking-a - 11.05

*dalje sa tracking-om - 19.3

*do 5kg - 26.3

*do 10kg - 32.3

*do 20kg - 42.3

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iskreno, nisam imao iskustva sa njima. Na net sam citao da im je usluga spora, da su neki ljudi cekali i po mesec dana da dobiju paket. Ako imas ovakva dobra iskustva, super...mozda i prevagnem pa narucim preko njih ovo sto mi nedostaje.

Ove cene sam samo prekopirao nfo sto mi je Rolph iz Audiocomponents poslao.

Veljko, kakva su ti iskustva sa TNT-om u vezi spedicije i carinjenja, koliko naplacuje TNT Srbija za to?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobrodosli u zemlju Srbiju...ovde je sve drugacije...kako bese...Novi brojevi: 192 - Policija, 193 - Vatrogasci, 194 - Hitna pomoc... Jedino je pozivni za ludnicu ostao isti: +381 !!! :D

 

Hvala Nesicu za nfo...:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iskreno, nisam imao iskustva sa njima. Na net sam citao da im je usluga spora, da su neki ljudi cekali i po mesec dana da dobiju paket. Ako imas ovakva dobra iskustva, super...mozda i prevagnem pa narucim preko njih ovo sto mi nedostaje.

Ove cene sam samo prekopirao nfo sto mi je Rolph iz Audiocomponents poslao.

Veljko, kakva su ti iskustva sa TNT-om u vezi spedicije i carinjenja, koliko naplacuje TNT Srbija za to?

Brzina dostave ne zavisi od njih nego od nasih... Ako je neko cekao mesec dana na paket to znaci da mu je isti zaglavio na carini dok nekom nije prevagnuo na ovu stranu da ga rebne ili na onu da ga pusti bez carine. 

 

Uglavnom saljem, retko kad ista dobijem, jednom sam dobio paket is Srbije i bio je usran i unakazen a posiljilac me je savetovao na koj nacin se paket preuzima jer ja to prvi put radim i ne znam.  

Paketi se salju ZATVORENI i budes pitan usmeno koja je vrednost, pa tako sve zavisi od onoga ko salje dali ce da kaze 30 ili 300E... Ako ide oficijelno i mora sebe (firmu) da pravda onda ide malo drugacije mada u principu ako oces uvek moze...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...