Jump to content

Prepoznaje li neko ovog izvođača ili kompoziciju ?


Zvu

Preporučeni Komentari

Hm... Što se mene tiče, stvorila se potreba za ovakvom temom :)

 

Ako neko prepozna, neka kaže šta je u pitanju. Gagijev disk je tako profi narezan, a Gagica uredan pa piše nazive pesama i izvođače toliko dobro da moram da otvaram teme po vorumu :)

 

http://dl.dropbox.com/u/57182398/02%20Track%202.zip

 

Fini blendić :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:) Ne znam bre :)

 

Zato i pitam. Upovaću ceo album čim ga neko prepozna, pa ga ja kupim :wink2:

 

A jesili ti čuo nekada za Shazam?

 

Evo da ti pomognem. Izvođač i naziv albuma:

Randal Hammel - Christmas Is In The Air

 

A predmetna numera je treća po redu i zove se: O Come, O Come, Emmanuel

 

Evo ti i link da preslušaš semplove...

http://www.amazon.com/Christmas-Is-In-The-Air/dp/B006HPLL8M/ref=mb_oe_o

post-55-0-88003400-1354202962_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala svima :)

 

Nisam znao da se može na taj način pronaći izvođač nekim Shtatijaznam programom :) DjNik je ubo baš ovu verziju. Dj.Niče Vidikovac ti kliče :D

 

Inače, neka ovo bude tema za ovakvu problematiku :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene interesuju izvodjaci ili izvodjac za jednu pesmu. Na kompilaciji koju je Sloba Usher pustao na hifi show 2005 deveta pesma je bila I`m a fool to want you u izvodjenju jednog ili dva muska glasa. Nisam uspeo da ustanovim da li je jedan izvodjac pa menja tonalitet glasa ili dva sa slicnim glasom. Da li neko zna ko izvodi ovu verziju?

 

Na istom disku ima jos: Paloma Negra, Papa was a rolling stone...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Impuls

Tvoja potraga nije orig. album vec kompilacija koju je napravio Aljosa, nick: "Audiofill" sa Audiofil.net (HR) i Audio-kontakt.com (SLO) foruma.

Ne zna se ko izvodi tu devetu numeru ali uz pomoc friend-ova verovatno mozes da dodjes do jedne kopije CD-a a onda je verovatnoca da cemo naci i nepoznatog izvodjaca. Listing ove Aljosine kompilacije: 

 

1.  The fairfield four -  These bones2.  Chavela Vargas - Paloma negra3.  Dominic Miller&Neil stacey - New dawn4.  A la carte brass&percussion - Papa was a rolling stone5.  Benito Madonia&Antonio Forcione - Caruso6.  Yoshiko Goto - And I love you so7.  Spanish harlem - nepoznan izvajalec8.  Anne-Lise Berntsen - Lascia ch'io pianga9.  I'm a fool to want you - nepoznan izvajalec10. Alison Krauss&Union station - It doesn't matter11. Slam Stewart&Major Holley - Close your eyes12. Mighty Sam McClain - Don't write me off13. George Duke - Feel the need14. Hans Theessink - The planet15. Jennifer Warnes - Rock you gently 16. Michelle Pfeiffer - Makin' whoopee

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...