Jump to content

Kenwood KT - 3300 Tuner


Beli_Ninja

Preporučeni Komentari

Planiram da se castim za rodjendan pa bih voleo da mi neko kaze vredi li stogod ovaj prijemnik.

http://www.hifiengine.com/library/kenwood/kt-3300.shtml

Prodaje se na Kupujemprodajem za ne velike novce u odlicnom stanju. A volim da slusam radio.

U prilogu je sema a na netu ima svasta pod imenom TRIO KT-3300 sto mu dodje potpuno isto sto i Kenwood KT-3300.

post-193-0-20268100-1346942918_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

BeliTaj Kenwood mnogo lepo izgleda !, i OK je recimo da ga pazaris za nekih 30 yura .Ali gledajuci tvoju prilozenu od tog uredjaja cini mi se da nema ugradjene tipicne Pi filtere za potiskivanje pilot frekvencije iz stereo demodulatora , deemphasis filteri su tu ali pilot filtera nema .Pozdrav !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BeliTaj Kenwood mnogo lepo izgleda !, i OK je recimo da ga pazaris za nekih 30 yura .Ali gledajuci tvoju prilozenu od tog uredjaja cini mi se da nema ugradjene tipicne Pi filtere za potiskivanje pilot frekvencije iz stereo demodulatora , deemphasis filteri su tu ali pilot filtera nema .Pozdrav !

Uf, sad si mi sve rekao. Naravno, Banat, hvala na trudu da mi pomognes, tj. da me posavetujes.Dakle cenis da ovo i nije bas neki tuner i da bih mozda trebao da se okrenem necem boljem? Imas li kakav predlog, a da je za razumne novce?

Mudro zboris... :hi:Poz

Izgleda da cu ostati ja bez poklona za rodjendan.... :wavecry:Ne pada mi na pamet da dam 30e za kutiju za projekat.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Beli ne bih da tipujem ni na jedan model tjunera direktno , ali po mom misljenju evo samo par stvari na koje treba da obratis paznju pri kupovini kod tih starijih i jeftinijih Analognih tjunera , sve ovo nabrojano mozes da pronadjes uvidom u seme od pojedinih modela . 1) Strereo dekoder( demodulator ) da bude uradjen u diskretnoj tehnici , NE sa IC .2) Obavezno da ima Pi fiter za potiskivanje Pilot signala iz dekodera .3) Kvalitetan MF stepen puno utice na kvalitet prijema signala kao i na kvalitet zvuka , poznaces ga po tome sto obicno sadrzi vise 10,7 MHz kristalnih MF filtera , recimo da taj Kenwood KT3300 ima dva komada .4) Biraj modele koji imaju dva instrumenta , jedan za ocitavanje jacine signala a drugi za pracenje centra signala .Nemoj da izbegavas i varijantu kupovine cak i nekog jeftinijeg vintage stereo risivera , jer sam bas tu nalazio FM jedinicu koja je bila uradjena sasvim korektno , odnosno koja zadovoljava sve ovo sto sam nabrojao + dovoljno je osetljiva na slabe stanice , selektivna je + jako dobro zvuci .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...