Jump to content

Ima li neko viska plocica za LM3886T?


Pigy

Preporučeni Komentari

Posto planiram da izbacim izlazni pojacivac u Kortingu(sa BDX tranzistorima) i da u njega ugradim Gainclone LM3886, ako neko ima viska plocice da proda,jer mislim da nisam bas vican da crtam u protelu ....bio bih zahvalan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Iskreno, imam i ja nacrtane PCB ali ja sam izveo tako da na plocicu srafim hladnjak http://www.diyaudio....one/#entry61159, Walter je to bolje izveo da plocica bude ne zavisna od hladnjaka http://www.hi-files....pomoc-i-saveti/

Ti odaberi sta ti se svidja, samo da znas da nemam plocice za prodaju a predloske mozes da dobijes kad hoces for free naravno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po ceni originalnog LM-a imas 2 ili skoro 2 para izlaznih tr. sa kojima moze da se uradi lep amp. Ako nije cilj da nesto sto pre prosvira onda ne vidim diyersko zadovoljstvo u lm-ovima. Za obe opcije treba kutija, napajanje, ladnjak... Razlika u par pasivnih elemenata i par to92, to126 i sl ne bi trebala da bude toliki problem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veljko.hladnjaci nisu prilagodjeni TO-3 kucistu,jedino bi mozda SC/SA sa TO-220 ili slicnim moglo da se upakuje,stvar je sto je napon 2X30VDC, i sto bi LM dobro cucio unutra,sto bi rekli lepo bi se upakovao,jer je ipak mala kutija. Razgovarajuci sa raznim drugarima ovde na forumu,neki su i serviseri,savetovali su me da se manem, od popravke pojacivaca jer je vrlo nestabilan pojacivac i nepouzdan. Drugo LM 3886T je veoma cenjeno i poznato kolo u D.I.Y krugovima, cak mislim i za sada najkvalitetnije kolo koje je proizvedeno u IC tehnici. Kada pricamo o D.I.Y zadovoljstvu, pravo zadovoljstvo je kada sam sklopim pojacivac ili slicnu spravu,to da li je sa tranzistorima ili IC kolima ,po meni nema razliku,je ako bi isli u krajnost onda bi trebali i sami da proizvodimo tranzistore,sto je naravno besmisleno. Hvala svima na savetima,pa cim upakujem javljam. Imam protel,pa cu polako da nacrtam plocice i da ih napravim,pa cu onda i postovati PCB stampu ovde.Pozz!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veljko.hladnjaci nisu prilagodjeni TO-3 kucistu,jedino bi mozda SC/SA sa TO-220 ili slicnim moglo da se upakuje,stvar je sto je napon 2X30VDC, i sto bi LM dobro cucio unutra,sto bi rekli lepo bi se upakovao,jer je ipak mala kutija. Razgovarajuci sa raznim drugarima ovde na forumu,neki su i serviseri,savetovali su me da se manem, od popravke pojacivaca jer je vrlo nestabilan pojacivac i nepouzdan. Drugo LM 3886T je veoma cenjeno i poznato kolo u D.I.Y krugovima, cak mislim i za sada najkvalitetnije kolo koje je proizvedeno u IC tehnici. Kada pricamo o D.I.Y zadovoljstvu, pravo zadovoljstvo je kada sam sklopim pojacivac ili slicnu spravu,to da li je sa tranzistorima ili IC kolima ,po meni nema razliku,je ako bi isli u krajnost onda bi trebali i sami da proizvodimo tranzistore,sto je naravno besmisleno.Hvala svima na savetima,pa cim upakujem javljam.Imam protel,pa cu polako da nacrtam plocice i da ih napravim,pa cu onda i postovati PCB stampu ovde.Pozz!

Jes mali napon napajanja...Nisam mislio da popravljas taj vec da uradis novi. Pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...