Jump to content

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 75
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Joj štosejaprvinisamsetio Nadkosmičke Percepcije - kako je to jako :) Sa' će me upropastiš sa tantijemama. Moram da Te uzmem za ortaka. Posle ću da Te dokapitalizujem, ima vremena :)

Neka, neka, to ti je od mene sefte, da ti krene pos'o - volim da vidim oko sebe mlade uspesne ljude :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma idi bre. Nisam majstor da napravim bure al sam majstor da izhajpujem propalu konstrukciju do te mere da sam poverujem u to pa napravim i sebi jedan :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:skrivanje: jos kad bi se saznalo kako sam otplatio one drvene horne....

Mora da je bila mnogo zahebana otplata - jel se zato taj dan otplate slavi onom setnjom, paradom, revijom... ? :scratch_head: :buehehe:Al' neka, boli te ... uvo, svira k'o zmaj !
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh, da sam samo znao da je lemljenje tol'ko cool, ranije bih počeo: vežbaš strpljenje, preciznost i još se igraš vatrom :)

Poduhvat sam započeo naravno bez ikakvih priprema (nisam pronašao stegu i držač, nisam nabavio pincetu ni onaj andrak na K) - moglo bi se reći da je započelo spontano. Samouveren, nošen devizom boj ne bije svijetlo oružje već boj bije srce u junaka, opekao sam se nekoliko puta, ustajao bezbroj puta (donosio se alat, tražio bolji položaj, išao po bačen kabel ili konektor...) i usput ustanovio neke stvari:

papagajke nisu prigodan alat za lemljenje

ni cvik cangle (manje bi možda i bile od pomoći)

šrafciger mi uopšte nije trebao (pa ni onaj krstak)

i onaj treći, najudajeniji pin je vreo

imao je Revox pravo u vezi pertli - ovaj moj konopac je previše debeo i krut

kablovi se ne balansiraju kod vulkanizera

Ali, posao se priveo kraju. Rezultovao je završetkom prototipa Nadkosmički Perceptivnog Kabla (NPK). I evo ga svira. Čuj svira... ma peva, evo se komšiluk skupio, ne mogu već dva sata da ih se rešim, pojedoše i popiše sve što se zateklo. I traže neke male ljude što pevaju iz zvučnika.

Eve gi:

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kablovi se ne balansiraju kod vulkanizera

:buehehe:Mnogo dobro.... Nego... kako si uspeo da nasloniš kablove na zidne pločice a da ne padnu dok uzmeš i slikaš ih? Meni uvek padnu na zemlju pre nego namestim aparat... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sreća sreća radost :party0048::happy64:

Jel' se sad i ja računam kao švajser-početnik? :)

:buehehe:Mnogo dobro.... Nego... kako si uspeo da nasloniš kablove na zidne pločice a da ne padnu dok uzmeš i slikaš ih? Meni uvek padnu na zemlju pre nego namestim aparat... :rofl:

Pa, balansirani su :) A i pločice su podne i na podu su :) Šabačke. Na natkrivenom delu veeelike terase.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajmoooooooooo sad probni test na KP, stosa radi: stavi lepo da je zica iz starog boinga i da vrlo neobicno radi i na neispravnim uuredjajima :D Inace, sad kad si poceo, znaj da je kraj neizvestan i skoro da ga nece ni biti.. pasce ti na pamet - npr da valja sve sto po kuci lici na zicu da se pecne :wild:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eve gi:

Postavljena slika

to majstore kakav švajesr ti si Majstor :wink2:

:buehehe:

.................... kako si uspeo da nasloniš kablove na zidne pločice a da ne padnu dok uzmeš i slikaš ih? Meni uvek padnu na zemlju pre nego namestim aparat... :rofl:

Stein je u pravu ovo je slikano na zidnim pločicama, nemoj da nas zezaš :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajmoooooooooo sad probni test na KP, stosa radi: stavi lepo da je zica iz starog boinga i da vrlo neobicno radi i na neispravnim uuredjajima :D Inace, sad kad si poceo, znaj da je kraj neizvestan i skoro da ga nece ni biti.. pasce ti na pamet - npr da valja sve sto po kuci lici na zicu da se pecne :wild:

Jes' valabaš - već sam počeo da merkam štrik za veš, ima fina sajla unutar providne cevke. Stoposto je srebrena :) Kad je raspredem imaću za barem 5 kablova. Za KP spremam strategiju, ček malo da smislim.

to majstore kakav švajesr ti si Majstor :wink2:

Stein je u pravu ovo je slikano na zidnim pločicama, nemoj da nas zezaš :rofl:

Majstor je onaj što mu ispadne dupe kada se sagne :) Vidim ja da se ne snalazite u vremenu i prostoru - jesul' zidne?

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Vidim ja da se ne snalazite u vremenu i prostoru - jesul' zidne?

Naravno da su zidne - nego kako si tako shashavo napravio taj zid ? :buehehe:BTW, taj patos od ampa josh da izbushkash - tri reda rupa sa 7-8mm izmedju redova - veliki su to hladnjaci, treba vishe vazduha da prolazi tuda
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...