Jump to content

pcm2704-cip


Ubledeli

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

I ja bih jedan, posto sam ves rezervisao plocicu. Meni je tagor u nisu pa mogu sam da narucim ali mozda ce njima olaksati posao ako ide kao GB.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imate kod Zike jeftino gotov USB DAC sa PCM2702 (skoro isti chip kao PCM2704, najveca razlika je nesto jednostavnija konstrukcija sa 2704 i mogucnost direktnog pogona sluski od 32 oma mada izlaz za sluske sa 2704 nije nekog kvaliteta).

Potrebno ga je samo ugraditi u kutiju, zalemiti chincheve na izlaz i povezati primar postojeceg trafoa na el. mrezu...

slika:

http://www.diyaudio....attach_id=18915

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas tako, ovo je cena za 2 komada,ima i na komad...Objasnio sam ti kako da kupujes na ebay pa evo prilike ako vam odgovara cena i uslovi...ja necu ovaj DAC, imam AYAII, sad lemim AYAI...ako vam treba pomoc tu sam da vam pomognem...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto da vidimo kolko nas je pa da nekome od nas posaljete a mi cmo se skupiti i poslati novac(odgovara i obrnutim redosledom naravno)vi proceprkajte jos malo nikad se ne zna sta moze da ispliva :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam poslao rezervaciju za 1 kom. cekam na odgovor. Ako bude bilo jos zainteresovanih mogu ja da preuzmem posiljku za Bg pa da vam podelim, racunam meni je lakse posto sam na dva tocka a i troskovi postarine su manji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...