Jump to content

K75-10 ruski PIO kondenzatori


bata bane

Preporučeni Komentari

stigli mi danas ruski PIO kondenzatori, ali.... hybrid dielectric contains both paper and polyethilene-terephtalate... :hyper: kad sam otvorio kutiju samo sto me slog nije strefio 10mF-250V je malcice manji od konzerve koka-kole :buehehe: da li se neko vec sustretao sa ovim kondenzatorima i kakva su iskustva :character13: ...na slici sa Mundorf 10mF 250Vmnogo veliki bre

post-62-125754232636_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

1.vrljava ti slika2.ako ti ne valja - salji ih meni - ja imam mesta da gi turim :hyper:

1. sliko sam mobilnim, ako ti smeta ce ti slikam s 6 megapikseli da vids detalji :character13: 2. cek malo da se ja poigram, pa cu ti dam :buehehe: salu na stranu, jesi ih probo pre?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad uzmes u obazir koliko kostaju - od vojnih ruskih stvari nisam sreo nista sto me negativno iznenadilo ;dobar cap .probao u skretnjacama svojevremeno .... pevaju visoki k'o da cvrcak cvrci ... milozvuk :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bata bane, pogledaj ovaj uporedni test kondenzatora ... obrati pažnju na ovo Postavljena slika ... MOTOR RUN KONDENZATORI !Postavljena slika

cuj vido...hodo po njoj...sto bi rekli bosanci, citao sam clanak pre negog vremena...ali mnogo je dugacko pa sam samo letimice pretrco...vrlo zanimljivo :buehehe:

kad uzmes u obazir koliko kostaju - od vojnih ruskih stvari nisam sreo nista sto me negativno iznenadilo ;

dobar cap .

probao u skretnjacama svojevremeno .... pevaju visoki k'o da cvrcak cvrci ... milozvuk :hyper:

mogu ti reci sad ga probam na amp-pu...otvorilo se gore, lepo sviri starno 2.2mF

dobio sam 1.5, 2.2, 6.8, 10mF u kutiji od cipela :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako su to ruski K 40 PIO kondenzatori, ovde ih imaš na uporednom testu .

P.S. Onaj linak sam ti dao zato što sam pretpostavio da ove ruse planiraš da turiš u napajnje; a po njima, tu su se motor run kondenzatori najbolje pokazali .Postavljena slika

pa nisu k40 to su k75 , :character13: a planirao sam da ih turim na put signala
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da hvala, video sam; imaju karakterističnu zelenu boju Postavljena slika... to su u stvari K75 -10 - 10uF/250V PLIO (Combined Papier / Lavsan in Oil ) Russian Capacitors :"The K75-10 PLIO (Paper Lavsan in Oil) is the Cadillac of the Russian PIO series"Postavljena slika - kažu

Ma sp300b je svojemeno tur'o ruske PIO u napajanje Babela, ako se ne varam, pa me je to navelo da pomislim da si ih i ti za to namenio Postavljena slika

Nego, jel' to poklon il' se toga može još dab(av)iti i za koje novce ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ако дозвољавате, да ја мало прозборим коју о тим кондензаторима  :character13:К75-10 250в је КОНСТРУКТИВНО комбиновани метализовани,херметизовани и изоловани кондензатор са постојаном капацитивношћу,РЕАЛИЗОВАН као метализовани,цилиндрични за употребу у умереним и свим климатским условимаНАМЕЊЕН за употребу у широким народним масама,војној и специјалној техници у склоповима променљиве и синусоидалне струје фреквенције 50Хз.Што би се рекло душу дало за напајања.Руси немају  поделу на војне и цивилне делове,код њих су скоро сви делови за широке народне масе

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

НАМЕЊЕН за употребу у склоповима променљиве и синусоидалне струје фреквенције 50Хз.Што би се рекло душу дало за напајања.

znaci moram i napajanje novo da pravim :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...