Jump to content

Aleph 5 klon


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

На продају делови за А5 осим четири дела кутије. Поклопци и предња и задња плоча.

Два канала појачавача са бакарном шином ради лакше монтаже на хладњаке, са по два танзистора више и уграђеном заштитом.

Postavljena slika

Postavljena slika

Четри комада електролитских кондезатора Малори 25000/40

Postavljena slika

Два трансформатора од по 500 ВА / 2 х 28 В + 13 В /0,5А помоћни намаотај.

Postavljena slika

Четри хладњака:

Postavljena slika

Да не би дошло до забуне око цене, договор само помоћу приватних порука или путем телефона, ко зна мој број.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Није ЛИТЕ него Софија :smesna:Много ме питаш, тако је стигло код мене и од тада је било у једној кутији. А јел ће то да смета што има четри пара излазних транзистора?Извадићемо по два комада ако треба :moil: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne pitam te mnogo nego pitam te ono što me interesuje. Nego, jel radi ta pločica, jel to provereno? Po kojoj shemi je rađeno? Mosfeti sa kraja pločice kao da su menjani, vidi se loš lem. O čemu se radi?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Испод крајњих транзистора се налази рупа у бакру ради причвршћивања на хладњак. Ја сам их скидао, а могу и да их поново залемим.Сви транзистори су оригинални који су дошли са плочицом. Шема класична + два излазна и заштита.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nešto se rupe ne gađaju sa hladnjacima. Imaš kratak spoj na jednom bočnom izlaznom mosfetu (druga slika u prvom postu, levi kraj).Jesi li probao kako ovo svira?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

molim pojašnjenje .

ako je u pitanju sukob dva člana foruma na planu razmene dobara , u interesu foruma je da se znaju činjenice

ZM

Cinjenice su da su mu poslata 12 uparena irfp240, kupljenih kod tech-diya po dogovoru da ga sacekam neko vreme za novac ili protivuslugu nakon cega je prestao svaki kontakt a ja sam izgleda blokiran pa ni jedan pp nije procitan niti bilo sta drugo sto bi dovelo do normalnog raspleta dogadjaja.

P.S.

Sada sam proverio na pp, to je bilo jos 04.10. 2011.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...