Jump to content

Wild burro TQWT


Pchelac

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 34
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Dobro, mrezice su ispale odvratno, šta sad, ali vrše posao. Bio za vikend kod Vladca, nu Višnjičkoj Banji ,da ih premeri uzduž i popreko...Merio je f.odziv i impedansu sa 3 različite količine vune, i brez vune i dobio sam i gomilu poklona, žicu za ožičenje kutija, vunu, BlueTack ...Vladi se čini da bi trebalo ipak oboriti visoke i srednje , i da kutija ne pojačava bas dovoljno. I kod njega u sobi tako i zvuči, moglo bi još malo basa. Ali akustika je čudo, kod mene basa ima i previše ili juuuust right. Ko zna možda bih ja bio zadovoljan količinom basa i sa običnim bas reflexom, ovde u mojoj sobici... Ali obzirom na Vas od 83 litra i ostale podatke, i bas reflex bi bio veliki , pa zašto onda ne i ovaj tqwt. Moreću da ga dovezem jednom u Bataju, da ge namamim nekom klopom, pa da čuje...Naravno, kogod od vas drugara želi da čuje, dobrodošao na ovaj skromno zvučnički projekat, koji je još daleko od gotovog... A ja sam već zadovoljan! Moram podhitno samo da probam sa višljim nogicama...

post-46-0-41135900-1334265535_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, kogod od vas drugara želi da čuje, dobrodošao na ovaj skromno zvučnički projekat, koji je još daleko od gotovog...

Hebi ga, juče bejah u Batajnici, drugar je u Šešeljevoj ulici... volim da čujem sve što Vladac napravi.. a i njega bih trebao da smaram za merenje nekih drajvera..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jok, ovo sam ja pravio po projektu mighty ZZZa , simulacija u MJKovim spreadsheettovima ... (ovo kombinovanje srpskoengleskog je loodilo). Nešto i nisam siguran da bi se tebi i svidelo, ovo su drajveri za noćno slušanje, a steko sam utisak da ti voliš da ga cepiš malo jače...Al, nema veze, svrati drugi put

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nešto i nisam siguran da bi se tebi i svidelo, ovo su drajveri za noćno slušanje, a steko sam utisak da ti voliš da ga cepiš malo jače...Al, nema veze, svrati drugi put

Naprotiv, ja baš volim zvučnike koji ne moraju da se siluju da bi svirali..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...