Jump to content

Squeezebox Touch service


sir Oliver

Preporučeni Komentari

Preko 200 forumaša na Squeezebox Forumu pogledalo moj vapaj i niko da mi odgovori. Support Logitecha me odhebao. Neće da mi kažu koji je čip u pitanju. Derpei. Ima li neki vlasnik Toucha da premeri napone na svom squeezu oko U26 i da mi javi?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 45
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Preko 200 forumaša na Squeezebox Forumu pogledalo moj vapaj i niko da mi odgovori.Support Logitecha me odhebao. Neće da mi kažu koji je čip u pitanju. Derpei.Ima li neki vlasnik Toucha da premeri napone na svom squeezu oko U26 i da mi javi?

Ма иди......Дошло се дотле да, одеш на форум и тражиш помоћ, чему управо и служе форуми, или бар већина форума, између осталог, а помоћ коју тражиш не добијеш, евентуално добијеш неки "савет" типа да имаш могућност да купиш нови уређај итд.Када сам ја поправљао моју ЕМУ 1212м, тражио сам исто податке од ЕМУ-а, добио сам одговор да је политика фирме та да не дају шеме и остало. Срећом, ту се нашао наш цењени Админ и помогао у правом смислу те речи.Те фирме то штанцују за мале паре, продају за велике и вероватно не запошљавају сервисере, већ дају нове уређаје, ако се деси хаварија у гарантном року.Немају људи интерес да ти помогну да поправиш, већ хоће да купиш ново. Нисам ништа помогао... ево, у складу са трендом, имаш ово да купиш за 168$http://www.welbornel...com/squeeze.htm
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Važi. Da donesem kavurmu pa da razgrejemo na turšiju?

Ponesi samo unimer ako ti treba, a pobrinuću se ja nekako za kavurmu, turšiju, džigernjaču,čvarke, šunku, fafarone i pihtije svakom, možda budu i rezanci s'makom. :oke:

http://www.youtube.com/watch?v=PgBN8_1t_Qc&feature=results_main&playnext=1&list=PL098886B5FE8C9BD7

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Preko 200 forumaša na Squeezebox Forumu pogledalo moj vapaj i niko da mi odgovori.Support Logitecha me odhebao. Neće da mi kažu koji je čip u pitanju. Derpei.Ima li neki vlasnik Toucha da premeri napone na svom squeezu oko U26 i da mi javi?

More, daj ga Chakiji na popravku :D , ... klin se klinom izbija...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Najzad se javio neko  na Squeeze forumu. Nažalost reko mi je ono što i sam znam. Ipak hvala mu. Definiotivno je potvrdio da u komunitiju ne postoji šema niti Service manual. Ne gine instrument u ruke pa trasiranje izlaza izgorelog kola, pa gde vode pa šta je to gde vode i koli napon očekuje , e da bi se otkrilo šta je to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Najzad se javio neko na Squeeze forumu. Nažalost reko mi je ono što i sam znam. Ipak hvala mu. Definiotivno je potvrdio da u komunitiju ne postoji šema niti Service manual. Ne gine instrument u ruke pa trasiranje izlaza izgorelog kola, pa gde vode pa šta je to gde vode i koli napon očekuje , e da bi se otkrilo šta je to.

Komsija mozda bih ti ja mogao pomoci. Dosta se dobro razumem u elektroniku. Naravno, nemam SM ali imam dosta iskustava.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Komšija Gosha pokušao da pomogne ali smo samo ustanovili da je štampa ispod U26 ugljenisana i čak i neke linije otpale tako da ih nije moguće rekonstruisati. SB otišao u večna lovišta. Eventualno će biti donor organa ( Valjda je nešto ispravno? ). Jedina vajda je današnje upoznavanje i druženje .BTW Logitech je , nakon što sam veoma ljutito reagovao na njihovo odbijanje da pomognu, poslao dosta fer ponudu. Nude mi kod za online kupovinu sa 50% popusta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...