Jump to content

Sta da izaberem?


Дане

Preporučeni Komentari

Nudi mi prijatelj par drajvera. Jedni su Philips sa papirnom membranom (to je sve sto znam), dok su drugi ruski drajveri sa AlNiCo magnetima. Ti ruski imaju vece membrane za, rekao bih, 2'. To je sve sto znam.Sta da izaberem?P.S. Oba para su Hi-Eff

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Nudi mi prijatelj par drajvera. Jedni su Philips sa papirnom membranom (to je sve sto znam), dok su drugi ruski drajveri sa AlNiCo magnetima. Ti ruski imaju vece membrane za, rekao bih, 2'. To je sve sto znam.Sta da izaberem?P.S. Oba para su Hi-Eff

Najbolje ove vece drajvere sa ALNICO magnetima i papirnim membranama.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe:sve prsti od informacija potrebnih za savet pri izboru .......ovaj je malo veci od onoga koji je manji od tog drugog a obadva su tu negde :cheers:

Pa, ovi manji su oko 8incha a ruski su, dakle, oko 10incha.Kazem, nemam vise informacija, za sada, pa samim tim i ne ocekujem bog zna kakav odgovor, nego sam mislio da se i sa ovim informacijama mogu izvuci neki zakljucci.No dobro, bice jos info-a
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izmeriš TS parametre kod nekog od forumskih dobrica :) i bude i predloga :)Ovako, na prvu loptu, mi izgleda kao jako lep FR. Priča sa dodavanjem basa i supervisokog bi bila aktuelna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Potraži malo po forumu. Ima voljnih koji bi izmerili TS parametre pa bi znali više. Ovako, šta god ti kažemo, može da bude, a ne mora da znači.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...