Jump to content

ASIO greška kod 24bit/96khz audio


vdzele

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 26
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Nije mi jasno šta znači 500,000? To je 500,000kb = 500mb? Toliko može foobar da zauzme mesta u RAMu da bi jednu ili više pesmama reprodukovao? Video sam negde da preporučuju 700,000,000.

700,000,000kB je 700GB. Koliko RAM-a imaš? Preporučuju 750.000 pod uslovom da ne radiš ništa drugo sa kompom osim puštanja muzike. Probaj tako, ako te zeza smanji.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedva sam našao, to je veličina za neke verzije foobara kad su to obeležavali u bajtima ne kilobajtima - stari neki post.Slušao sam listu 24/96 pesama, svaki put kad treba druga pesma da počne malo zapne. Treba neki sekund da se učita u RAM. U Windows task manageru sam primetio da se RAM puni i prazni svaki put se jedna pesma učita a druga završi. Ne stavlja više pesama odjednom već jednu po jednu učita / briše, ovo čak i kad sam proširio na 700GB - tako da bi trebalo (možda) staviti na max veličinu fajla koji imaš - to je kod mene 300GB. Kad slušam mp3 zapinjanja na kraju pesme nema, manji fajl se brže i neosetno učita.Inače ne vidim razlog da se ne pušta sa nekog Flasha i ostavi ta stavka na 0, Flash je isto čip i nema mehaničkih pokreta kao kod HDD. Ili pak on opet sve to povlači sa flaha pa na HDD? To nisam još pronašao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...