Jump to content

6n6p golden grid


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Imam. Da proverim alii 99% da ima u nekoj fijoci.Koliko komada? ( poželjno da odgovor ne bude više od 2)

Ako su nove (neupotrebljavane) i ako je cena zadovoljavajuća, 2 su dovoljne...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ček, ček. Šta je ono golden grid, tek sad vidim, u naslovu? Moje su nove, Ruske, gold ne znam ni dal su videle a kamoli grid.

Ako odgovara i ako je za probu može i za dž.

Postavljena slikaOTK imam dovoljno, za sada...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ОТК је печат да је лампа прошла контролу,није ознака за врсту лампе и има га на свим руским лампама.Нисамсигуран да је решетка златна и нисам до сада видео златну решетку код ове лампе,а променио сам доста врста.Али такође је сигурно да се зна у лампама наћи и само злато,мада као што рекох код ове то није случај.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ОТК је печат да је лампа прошла контролу,није ознака за врсту лампе и има га на свим руским лампама.Нисамсигуран да је решетка златна и нисам до сада видео златну решетку код ове лампе,а променио сам доста врста.Али такође је сигурно да се зна у лампама наћи и само злато,мада као што рекох код ове то није случај.

Znam ja to (naravno, ne onoliko kol'ko Vi „cevaši“). Mislio sam (samo) da napomenem da su cevke koje imam stare (iz mojih vremena)...Eto, moja potraga za holy_grail-om je završena pre nego što je (ozbiljnije) i počela... Idem da ćutim 'di sam, ni za 'di sam nisam...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Чика Жиле,ја би био срећан да имам тако старе лампе.Ове новијег доба су крш,нарочито после 85. године.Оно што заиста вреди је до 81. а најбоље серије су 68.-76.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako su te dve cevke nove (tj. nekorišćene) i ako su za prodaju, pošaljite cenu... Da ih stavim međ' sestrice...

Nove jesu. Al ja sam skapirao da nemate pa trazite za probu. Zato sam reko moze proba za dz. A sad kapiram da imate pa vam treba jos ( sestrice). Ovo su jedine koje imam pa ih ne bih prodavao dok ne nabavim druge. Ako nadjem izvor gde mogu da nabavim, javljam cenu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nove jesu. Al ja sam skapirao da nemate pa trazite za probu. Zato sam reko moze proba za dz. A sad kapiram da imate pa vam treba jos ( sestrice). Ovo su jedine koje imam pa ih ne bih prodavao dok ne nabavim druge. Ako nadjem izvor gde mogu da nabavim, javljam cenu.

Polako. Žurbe (ikakve) nema...

Чика Жиле,ја би био срећан да имам тако старе лампе.Ове новијег доба су крш,нарочито после 85. године.Оно што заиста вреди је до 81. а најбоље серије су 68.-76.

Mator ja, mator one, slažemo se...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...