Jump to content

P: ulazne trandže za F5


stein

Preporučeni Komentari

Spremajući po ... nema veze, natrčao sam na kesicu sa garniturom uparenih J-Feta za jedan stereo F5. Pa ako nekome treba... you know the drill...

(napomena: ovo je slučajno, bio sam ubeđen da ih više nema, a eto, misliti i sra.. nije isto - takođe važno: šaljem samo po Srbiji)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Spremajući po ... nema veze, natrčao sam na kesicu sa garniturom uparenih J-Feta za jedan stereo F5. Pa ako nekome treba... you know the drill...

(napomena: ovo je slučajno, bio sam ubeđen da ih više nema, a eto, misliti i sra.. nije isto - takođe važno: šaljem samo po Srbiji)

Interesantno.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ovako. Moram da zatvorim oglas i sprečim neugodnosti. Dok sam dremnuo, javili su mi se :Zeljkor u 17:56Dobrivoje 18:36Shoba 19:40Da ne bih ispao nekorektan, predlažem da se ovo reši na jedan od dva moguća načina:A.) Da tranzistore kupi Zeljkor jer je bio prvi koji se javioB.) Da se tri člana međusobno dogovore ako je neko voljan da dobrovoljno odustane u korist nekog drugog. (jer se u međuvremenu nisam bio javljao i nisam dao nikome do znanja da već postoje drugi interesenti)Po meni, neko nepisano pravilo je da prvi koji se javi ima prioritet pa ću u skladu s time da kontaktiram prvo kolegu koji se prvo javio.Inače, cena za set od 4 tranzistora je 10 EUR + Ptt koliko su i mene koštali. Ovo su JFeti koje je još onomad kolega Impuls uparivao.Dakle, malo strpljenja.U svakom slučaju, tranzistori su prodati, videćemo kome.(ono iz prvog originalnog posta: slučajno ih je našla moja žena u registratoru sa kovertama sa dokumentacijom za kuću, rate kredita itd a tražeći neki ugovor... danas se jfeti skrivaju na najčudnijim mestima)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...