Jump to content

I-7 Intel CPU ispod 300€ u Srbiji?


stein

Preporučeni Komentari

btw dobih danas na koledžu (opet po stare dane moram štrebat) novi HP koji ću narednih 9 meseci koristiti i nakon završetka ispita zadržati  :wink2:

Uporediću ga sa i7 lenovo laptopom pošto je ovaj sa amdom   :unbelieveble:  Možda je dobar i za muziku ima beats-audio 2.1 sistem :buehehe:  vufer su metnuli!?

post-1515-0-42808700-1435159738_thumb.jp

post-1515-0-74773400-1435159750_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • Odgovora 91
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Za iskusnije, pitanjce...

 

Još uvek na I7-2600K (LGA1155) i mašina je u suštini još uvek brža od mene (ona čeka na mene a ne ja na nju) ali me zanima koliko su u praksi novije generacije I7 brže... Pošto bi me zamena koštala mnogo više no samo prosta zamena procesora (morala bi se menjati i matična zbog CPU slota a pride onda i DDR3 memorija pa bi to sve zajedno bila prilično skupa zezancija) a nemam predstavu koliko se realno može novca dobiti za ovo (znam koliko sam potrošio, što ništa ne znači)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za iskusnije, pitanjce...

 

Još uvek na I7-2600K (LGA1155) i mašina je u suštini još uvek brža od mene (ona čeka na mene a ne ja na nju) ali me zanima koliko su u praksi novije generacije I7 brže... Pošto bi me zamena koštala mnogo više no samo prosta zamena procesora (morala bi se menjati i matična zbog CPU slota a pride onda i DDR3 memorija pa bi to sve zajedno bila prilično skupa zezancija) a nemam predstavu koliko se realno može novca dobiti za ovo (znam koliko sam potrošio, što ništa ne znači)...

 

Najbitnija ti danas brzina memorije, 2400 je extra a cpu pa proveri na jebaju cene...  novi sistemi su MINIMUM duplo brži od onog što sad imaš, to znači da je i to što imaš jako dobro  :oke:  mada onda pogledaš kakvih laptopova ima...   nevera...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...