Jump to content

liskun za mt 200


Ubledeli

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

uzmi liskun za TO3izbusi nove rupe metodom matrice-patrice , kao zumba

hvala na odgovoru, razmisljao sam da uzmem za sot-247 on je 20,5x17,5 i ima 1 rupu, da stavim 2 malo ih skratim i okrenem jedan ka drugom umesto na dole, sta mislite o ovom resenju?da li to sto je iz 2 dela moze predstavljati problem?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Убледели,

пошто си нов на форуму, да ти објасним.

Када stonE_Cold напише: "Јел то овај лискун :", то није питање, јер он врло добро зна да јесте тај лискун, него то значи: " Ево имам ја, пошаљи ми приватну поруку, па ћемо да се договоримо". Немој да избегаваш да одеш до њега, увек нуди пиво, а кува одличну кафу.

Ово ме подсећа на ситуацију када сам ја тек дошао на форум и хтео да купим енкодер. Јави се истакнути члан форума са поруком : "Оптички?" Објасним ја њему да поново прочита мој пост у коме пише да купујем било какав енкодер и ту се ствар заврши. Тек неколико месеци и стотинак постова касније, укапирам ја да је "Оптички?" уствари значило: " Ево имам ја, пошаљи ми приватну поруку, па ћемо да се договоримо", а да сам ја увредио члана, јер је испало да он баш не уме да чита.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Убледели,

пошто си нов на форуму, да ти објасним.

Када stonE_Cold напише: "Јел то овај лискун :", то није питање, јер он врло добро зна да јесте тај лискун, него то значи: " Ево имам ја, пошаљи ми приватну поруку, па ћемо да се договоримо". Немој да избегаваш да одеш до њега, увек нуди пиво, а кува одличну кафу.

Ово ме подсећа на ситуацију када сам ја тек дошао на форум и хтео да купим енкодер. Јави се истакнути члан форума са поруком : "Оптички?" Објасним ја њему да поново прочита мој пост у коме пише да купујем било какав енкодер и ту се ствар заврши. Тек неколико месеци и стотинак постова касније, укапирам ја да је "Оптички?" уствари значило: " Ево имам ја, пошаљи ми приватну поруку, па ћемо да се договоримо", а да сам ја увредио члана, јер је испало да он баш не уме да чита.

Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...