Jump to content

SILVER SA5050


chakija

Preporučeni Komentari

Prvo sto moram reci, God bless ZM ! :good2: Konacno ponovo da poteram moje ormane :eek: Ovaj redak primerak ampa se nasao kod mene spletom sretnih i nesretnih okolnosti i velikodusnosti doticnog gospodina :D . Kao sto se sa slika vidi, koristio sam najsavremenije moguce metode interkonekcije i kontrole gain-a tako da slusne utiske mozete slobodno da uzmete kao u potpunosti relevantne.Kada sam ga ukljucio, nije bilo ni B od bass-a. Sve sam se zagledao da nisam nesto dobro povezao, medjutim sve je bilo OK. Babbel je tu toliko dominantan u kombinaciji sa OB da je to prosto neverovatno. Kako se ampic zagrevao, poceo je da me casti sa nesto vise niskih frekvencija, ali opet do je dosta daleko od B-a. Kada poredim generalno kompletan zvuk, totalno je drugacije prirode od B-a. Prisutna je veca suvoca u zvuku, velika utegnutost i fali ona "ogromstina" koju babel ima. Suvoca je verovatno rezultat izvora (sony) i samih OB-a. Visoki su mi jako lepi, dovoljno ostri a ne zamaraju. Srednje ne mogu jos da komentarisem, ali za sada mi se cini da su veoma dobri.Uglavnom, ovo je jedna veoooma fina spravica koja svira samo tako. Iz pesme u pesmu sve mi se vise svidja kako zvuci. Vise zvucnih utisaka cu izneti kada ga vise "izgustiram".HVALA Z-M !!!;)

post-14-125624377756_thumb.jpg

post-14-125624379143_thumb.jpg

post-14-12562438009_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

amp je .......... kao ćebe :good2:al' je poklon , a poklon se moze samo poboljsati ....... nikako otudjiti .sad imas na cemetu da sluskis muziku , pa se baci na pravljenje ....... kad dodje vreme za proveru lepetronike ,znas gde sammala napomena - opste poznato je da je japanac pravio i HK i taj Silver

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, za mene je i cjebe da se malo ogrnem dovoljan poklon, sto ce reci-sama pozajmica je vise nego dovoljan poklon !Sta se bre odma strecas, ko da ga neces vise videti :good2: Stvarno fino svira...mal' tanjusno ali fino.Sto se napomene tice, ti opsti pojmovi mi nikad nisu isli od ruke. Trebo sam napisati u nemackom ruhu :eek:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, za mene je i cjebe da se malo ogrnem dovoljan poklon, sto ce reci-sama pozajmica je vise nego dovoljan poklon !Sta se bre odma strecas, ko da ga neces vise videti :good2: Stvarno fino svira...mal' tanjusno ali fino.Sto se napomene tice, ti opsti pojmovi mi nikad nisu isli od ruke. Trebo sam napisati u nemackom ruhu :eek:

ma nisam se ja strecao , nego objasnjavam da posto je amp poklon od Manua , onda moram da ga napravim da bude slusljiviji
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Nego, u medjuvremenu sam prodao mog vernog sonija tako da sam ostao brez izvora i silver chuchi usamljeno na polici. Njegova avantura kod mene je zavrsena i nakon svega moram napomenuti da nije ostavio dobar utisak.Pocetni hype se kasnije skrooooz istopio i tek posle par dana sam skontao da nema sta da trazi pored ovako zahtevnih zvucnika. Kako god, odlicno me je pokrio neko vreme, ali sta mi vredi kad sada spavam na zemlji :character13:Jos jednom tnx ZM !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Even if I have no idea what is "slusljiviji", I agree, and please, chakija enjoy ... :cheers: Manu

I wrote - "I'm just explaining that - because this amp is gift from Joda to padawan - there is no way that I can trade it - ever ..... so my only choice is to make it more *listenable* (slusljiviji)" ..... hehe - or even better - completely listenable :coffee:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:clap:Thanks Many. I am really enjoying it considering that my Babelfish is way too long in production process( local carpenter is too busy these days ). It gives me ability to overcome horrible silence that was filling my room until silver arrived. I have no doubt that ZM is going to make it shine :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...