Jump to content

HELP: VIRUS or NOT


 krvimozak

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 33
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

VIPRE Antivirus

Ja taj koristim i do sada sam jedino imao jedan problem. Kod cure u komp uleteo neki virus sa drugaricinog flesa, to nije virus to je azdaja sa 101 glavom. Sad sam vec i zaboravio, uglavnom deaktivira antivirus i u procesima se pojavljuje na svakom startovanju kompa pod drugim imenom, a imena su mu standardna koja se vide u Tasc Manager-u *.dll. Ma bre ja gori virus nisam video. I naravno podizanje windowsa je bio jedini lek.

Sunbelt VIPRE Antivirus 4.0.3904 + K :wink2:y :wink2:en [RH] je naziv koji trazis na gugletu za dovnloadiranje, traje koliko ti izaberes u :wink2: :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

VIPRE Antivirus

Ja taj koristim i do sada sam jedino imao jedan problem. Kod cure u komp uleteo neki virus sa drugaricinog flesa, to nije virus to je azdaja sa 101 glavom. Sad sam vec i zaboravio, uglavnom deaktivira antivirus i u procesima se pojavljuje na svakom startovanju kompa pod drugim imenom, a imena su mu standardna koja se vide u Tasc Manager-u *.dll. Ma bre ja gori virus nisam video. I naravno podizanje windowsa je bio jedini lek.

Sunbelt VIPRE Antivirus 4.0.3904 + K :wink2:y :wink2:en [RH] je naziv koji trazis na gugletu za dovnloadiranje, traje koliko ti izaberes u :wink2: :wink2:

man` se viprea i proveri da ti nije skocio i na drugu particiju, ako je ima :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam program koji resetuej trial licencu.mene danas napala dva viirusa. Autorun.inf ( napast za fleske) i mediashift redirect virus. Prošla pored Nod32.

trial reset ima da se skine sa stranice torrenta h-33t ...ja sam provao kasperski da provjerim eset nod ali nista nije nasao tako da se vracam na eset smart security. besplatna verzija superantispyvare rjesava zaista dosta problema to treba imati na kompu-provjereno i ako imas windows 7 obavezno novi menadzer skida sav histori jednim klikom pozeljno i djeluje :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

avira je odlican antivirus a jos besplatan to treba staviti testirao sam ga vise puta

Meni je zatjila mnogo puta i vise u moj komp nece da prispmrdi, a ni u jedan koji ja servisiram takodje. Kad je Avira u pitanju ne garantujem nikom nista.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je zatjila mnogo puta i vise u moj komp nece da prispmrdi, a ni u jedan koji ja servisiram takodje. Kad je Avira u pitanju ne garantujem nikom nista.

provaj zadnju verziju pa se javi :) na viirus buletin postoji test napravljena je extra
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...