Jump to content

Da li ima neko na prodaju AD161/162 ?


Pigy

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Verovatno ali sam zaboravio. Hvala, a i ako imas jos neki germanijumac ti mi pridodaj, na pr AC187/188 ili AD149 i sl, ,ja kad budem mogao i cim budem mogao oduzicu se...P.S Mastiku ne nudim jer sam Zeonu duzan vec dve.. :whistle2:Poozz i hvala!!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zar nisi Zeon-Rieder ? ..Da sporo putuje ,da se ne uzbucka... :oke:Da Germanijumski su to tranzistori,skupljam germanijum, ako biden treci svetski pa ce mi trebati za lek,posto germanijum sluzi i za lecenje radijacije :drink: :Dizzy:U Mg nemaju obadva a i cena im je lepa prava sitnica 300 dinzi komad ,nego ako ima ovde neko od mojih drugara bio bih zahvalan.... :wavecry: :wavecry:Pozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Pigy Možda je bolje da sve svoje podatke pošaljete PP-om nego da ih ostavljate ovako javno. Naravno, ako je to Vaša želja, ja ću Vašu poruku, ponovo, učiniti vidljivom...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam, ali mozda vise drugara imaju sta da mi poklone pa da ne bi svakome posebno,mislim da nemam potrebe sta da krijem,smatram da smo svi ozbiljni i drugari, pa slobodno ostavi vidljivom.Pozzz!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam, ali mozda vise drugara imaju sta da mi poklone pa da ne bi svakome posebno,mislim da nemam potrebe sta da krijem,smatram da smo svi ozbiljni i drugari, pa slobodno ostavi vidljivom.Pozzz!

Urađeno. Nisma ni milsio da ima razloga da se nešto krije u okvirima ove naše „zajednice“... Mislio sam na široki WWW koji ovo, hteli mi to ili ne, prati...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslao sam drugarima na PP, Cika Zivorade,nemoras da objavljujes javno moje podatke,, hvala i izvini! PozzIskreno nisam o tome razmisljao....mozda si u pravu,ako mozes ti opet sakrij,,,,hvala!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...