Jump to content

Koja glava je najbolja za vrhunski amp


Nesic

Preporučeni Komentari

Malo da se mrdnemo iz off-a, da otvorimo jesenju sezonu jednim finim uređajem. U pitanju je pojačavač za Denisovu glavu :). Ovo je uređaj No_0002 rađen po ovom projektu, prvi je odradio master Vinko : http://www.diyaudio....ic.php?f=3&t=47

Ostaje srediti ožičenje (narednih dana, vikend prosto proleti), par sitnica regulisati i da gurnemo jack :D

Kutiju je Denis narućio od kineza, stigla bez carine. Cifra je bila oko 45 EUR ak se ne varam. Đumberi nisu imali prednju ploču u crnom koloru :(

/slike su bedak sa ovim blicem, deluje ko da je kinesko, al ok za neki info. inače je lepo/

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 28
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kutiju je Denis narućio od kineza, stigla bez carine. Cifra je bila oko 45 EUR ak se ne varam. Đumberi nisu imali prednju ploču u crnom koloru :(/slike su bedak sa ovim blicem, deluje ko da je kinesko, al ok za neki info. inače je lepo/

Cena za ovakvu kutiju više nego odlična. Slike su sasvim ok, i ako smem da primetim, skroz dobro izgleda i sa ne-crnom prednjicom :)(uvek je dobro imati neki kontrast koji nešto istakne - u ovom slučaju, da je sve crno, možda bi - samo možda - izgledalo kao just another black box... :) )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

odlična cena? možbit ako buljiš u kutiju ili je maziš dok slušaš nešto. za take je ok.dati 43 evra (odnosno 45 za još 4 RCA) je smešno.

Pa dobro, ako ćemo tako, meni je danas prosleđena cena za izradu dve prednje ploče za nove iteracije Bastarda. 9000 dinara, bez brušenja i eloksaže. Naravno, ima tu materijala dosta, 6mm osnovna i 6mm nadploča, rezanje, glodanje, bušenje rupa, ali i posle svega toga, to su "samo" dve prednje ploče okvirno 440x200mm grubo... (nit' se žalim, nit' se hvalim, samo iznosim činjenice)...A osim toga, znaš i sam da u ovo što si linkovao/okačio, idu svi ostali prateći troškovi dok ne bude "franco Serbia"...Zanimljivo da niko kada gleda cenu na ebay-u ne računa troškove telefoniranja, vremena, carine, ušura, čašćavanja za uslugu koja je eto, od srca, iskrena pomoć i besplatna... Ali ako se pravi realna računica, ne može da se zaboravi sve što sa tim ide... Ja ne zaboravljam a ako i zaboravim, na kratko, već kod sledeće avanture, nađe se neko da me podseti...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jel smem da dzvanjkam?prednja ploca bi bila elegantnija bez tog letteringa. mislim, nema 3 prekidaca, 3 ulaza i 3 pota da se pitas sta je sta.

U ponudi je bila samo vakva prednja. Izbrisaće se vremenom samo od sebe :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Кад си већ могао што не тзри и чинчеве за излаз?Бар сам Ја тако схватио.

Moglo je, ali vlasnik uređaja nije imao potrebe za još jednim preampom.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...