Jump to content

The Ultimate Audio Amp


scope

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 109
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne znam za to ali ako hoces stvarno dobar amp da pravis evo ti sema Doxa 70signature. ovu semu nigde necete naci jer je niko sem mene nema. Ima varijanta sa greskom na Audio-circuit.dk koju je neko postovao, kome sam ja slao. Ovo je ispravna verzija. Mislim da sam Boticu i Zenu i Piletu poslao ovu varijantu.

Doxa 70 Signature.pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

radjen je sa dva trafoa po 28V (ili 26V ne secam se tacno moram potraziti papire na kojima sam skidao semu. Interesantan je raspored elemenata u kutiji. Potrazicu slike skinute sa neta na cd-ovima pa cu ih postovati ali sto se tice zvuka, vec par puta sam napominjao na forumu da ja pre 1998 kad sam cuo to pojacalo nisam cuo bolji zvuk. Unutra su 4 sikorela od 10000uF/40V. Samo da napomenem da postoji i 70SE koji ima jedan trafo i 2 elka a ostatak je isti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Scope druže,pravi ono što si namerio. Evo par sličica u prilogu, učeniji neka ih prokomentarišu :wizard: Mala napomena:Primerak nad kojim je vršena tortura je imao jedan izlazni par tranzistora, sa dva ovaj teret neće ni osetiti :wizard:post-21-12560342724_thumb.jpgpost-21-125603433613_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam za to ali ako hoces stvarno dobar amp da pravis evo ti sema Doxa 70signature. ovu semu nigde necete naci jer je niko sem mene nema. Ima varijanta sa greskom na Audio-circuit.dk koju je neko postovao, kome sam ja slao. Ovo je ispravna verzija. Mislim da sam Boticu i Zenu i Piletu poslao ovu varijantu.

Ovo je odlicno. Treba probati. Oće neko da crta PCB ili isti već postoji? Samo da nije ovaj circularni :wizard:Ako nema nacrtano da krenemo?e da... na izlazu moze BD911/912?poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ако се установи да је проблем био у Кондезаторима, поклонићу Пилету још 2 комада.Можда је проблем у снази Трансформатора, а можда и сам појачавач.Све у свему ништа специјално!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo pitanje - interesuje li koga Marantz MA24 .... po mnogima najbolji Marantz amp , ako se ogranicimo na SS :wizard: ako da - da postujem schm u poseban thread , pa radite sto vam volja

Ovo mi lici na provokaciju. Al' moze ti se, kad si "administrator". :wizard: Ako ne postujes imas moj pp :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...