Jump to content

Varijabilni Loudness


dvv

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...
  • Odgovora 78
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:DSamo, ja bih sad proverio još jednom šemu. Možda je Sipi davao savete oko šeme imajući na umu da neko želi da napravi kit i prodaje.... ili možda nije :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slavene,daj makar se potrudi da promjeniš način pisanja i broj uzastopnih tačaka,upitnika i uzvičnika/uskličnika na kraju rečenice. Takođe,bilo bi ok kad bi počeo da koristiš riječ "FORUMAšI" umjesto "FORUMISTI" kao i da naučiš više da koristiš neki program za crtanje pločica. Ako ovako nastaviš provaliću te ne samo ja nego i svi ljudi sad ne samo sa ovog,nego i sa ostalih foruma na kojima si iste stvari radio i na isti način prošao. A bilo je toga,ja te upoznah dva-tri puta na Elitesecurity.org,kasnije vidjeh da su te na elektronika.ba takođe upoznali,sa diyaudio.com si najuren nakon što baš ja napisah par postova na lošem engleskom,a ti mi odgovori´ po "srpski" a i na engleski u istom postu. Kad te nađoh ovdje ne imadoh snage da se suzdržim i da ne "došapnem" par linkova i svojih mišljenja dvojici koji imaju uredničku ulogu na ovome forumu. Kao i na diy...com tako i ovde poželjeh da griješim i da to nisi ti,ali OPET se prevarih... Kao kod "Riblje čorbe:Da to sam ja,MALO sam se promenila..."Ako misliš da zadržiš posao koji imaš,ili se dohvati knjige i programa za crtanje pločica,te razmisli o načinu pisanja ili promjeni posao-evo na proljeće možeš sa mnom ovde u Beogradu da farbaš semafore i stubiće na stanicama gradskog autobusa, ili da održavaš vertikalnu saobraćajnu signalizaciju. Nije neki posao ali makar ne smaraš narod oko sebe,ne kradeš ni od koga ništa a pravo da ti kažem nije pretjerano loše ni plaćeno! usput možeš kao hobi da napraviš po neko pristojno pojačalo i da čitaš i pišeš po malo na forumima,postaviš koju sliku... Ja bi tako,a ti vidi kako ćeš i šta ćeš. Pozdrav!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма против закулисних радњи се не може, па то ти је.

kako mi ti ono reče na ES"Al je otresao 44250 :acute: , a uopšte ne vidim razlog bockanja?"ne dam mu mira ni tu ni tamo ni ovdje,ako mu dopadnem šaka naje+ao sam! ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...