Jump to content

WOT preamp


bata bane

Preporučeni Komentari

Nosim se idejom da jednog dana napravim WOT preamp.... :whistle2: Malko sam gledao po netu i mislim da je parafeed varijanta davala bolje rezultate Na shemi je varijanta sa paraleno vezanom triodom 6n30, ali zbog malog pojacanja kod mene bi verovatno isla EC8010... Naravno ovo je okvirna shema.... :oke: Idemo dalje... :wink2:

post-62-0-62987600-1316938142_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nosim se idejom da jednog dana napravim WOT preamp.... :whistle2: Na shemi je varijanta sa paraleno vezanom triodom 6n30, ali zbog malog pojacanja kod mene bi verovatno isla EC8010...

Јбг.мене у школи учили да се са трафом извлачи појачање колико ти воља... али пошто ниси пробао 8010,а волиш да дегустираш...а што не би могло :wink2: А кад боље продумам нешто ми се јавља да си јопет чуо гласове из Бача :oldtimer:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Јбг.мене у школи учили да се са трафом извлачи појачање колико ти воља...

Jes, ali ako ti motas , pa namotas koliko ti treba, ovako kad imas da kupis to sto ima, nema bas mnogo izbora :stink:

А кад боље продумам нешто ми се јавља да си јопет чуо гласове из Бача :oldtimer:

Kod mene ti je to nakako vise ceo hor... :wink2: Elem, sto se tice samog WOT-a, vise sam razmisljao o varijanti kao parafeed, i to sa varijantom jezgra LL 1674 amorphous core....u pocetku sam razmisljao i o varijanti klasicnog SE jezgra,ali se ova prva varijanta nekao podvukla pod kozu :acute:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Радо,само ми нешто прсти задебљали и руке ојачале-тешко прате паучинасте жице :sleep2:

Taman, ako Bog da, za koju godinu, kazes: "Lazo sine, 'odi da te naucim nesto novo da se igramo" :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taman, ako Bog da, za koju godinu, kazes: "Lazo sine, 'odi da te naucim nesto novo da se igramo" :D

Pa de mi je pamet sve ove godine, ja kupujem detetu LEGO umesto da mu turim zice u ruke..pa motaj dete...jos mogu i da ustedim... :wink2: Daudio, nisam mislio da tebe zamaram sa tim, ionako me zanimaju egzoticne stvari, zmisko ulje, devicanske vodice, amorfna jezgra itd.... :whistle2: Ti si ozbiljan covek, imas :sleep2::drink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Imam pouzdanu informaciju da su LL1674 amorphous core presli granicu i da ce se uskoro naci u rukama ponosnog vlasnika....tj. meeneee...hee,heeeUskoro mozete da ocekujete nove avanture marvenog doktora, u epizodi WOT parafeed preamp....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vratio se Misho iz Minkena.... :respect:E pa neka si se ti nama vratio u sreci i veselju da to zalijemo :wink2:A to je pitanje bilo vise hipoteticki, da razvijemo fabulu je li bolja saksija sa rupom ili bez... :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...