Jump to content

tastatura za Asus laptop


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

deca prosiplju ....... sto sokove , sto pamet

Zen, pod česmu, veruj mi, i dobro natopiti, i dobro ispritiskati tastere dok su još male komorice ispod tastera natopljene vodom i onda ostaviti da se dooobro osuši, može se pomoći i fenom.Mislim generalno zavisi od težine rasklapanja tastature da li se isplati i da li je uopšte moguće doći do slojeva "štampe" unutar tastature, odnosno kako je sklopljena, da li probati sa detaljnim čišćenjem slojeva, a već u zavisnosti šta je prosuto (najgora je slatka kafa) ali ova metoda je najjednostavnija i više puta mi je pomogla. Nekada rasklapanje može biti i kobno po tastaturu pošto vodove koji povezuju "štampe" zalepe fabrički tako da pri rasklapanju dolazi do skoro nepopravljive štete, a nekada se vodovi na "štampama" nagrizu već u zavisnosti od tečnosti koja je prosuta pa je i onda jako teško popraviti je, ali ako je u pitanju samo zaprljana tastatura to je skoro uvek rešivo, očistio sam sigurno 20-30 tastatura i nekada je bilo potrebno samo jedno čišćenje a nekada i više puta, a nekada i malo dovijanja, ali rezultat je uvek bio dobar. Ako je već neispravna svakako nemaš šta da izgubiš. :oke: EDIT : Da, zaboravih, pre "česmovanja" je poželjno izvaditi je iz laptopa :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...