Jump to content

misljenje...


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 54
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

A jel ta serija ide na chip set Timbuktu ili Sulawezi ? :buehehe:Dakle stvarno su prolupali hardverasi, drago mi je sto sam batalio hardver - pa kako bre da stavim u PC nesto sto se tako zove? :buehehe:

Ih, baš nisi u toku. Ranije se zvalo chipset, jer ih je bilo bar 2. Pošto je sada kamara toga integrisana u CPU, ostade samo jedan "Južni most preko Ade", i to je to. Ja čekam da AMD izbaci 8-jezgarni CPU koji radi na 5 Ghz, i ima integrisane: NB, memorijski kontroler, cross-fire kontroler, i GPU ranga 6970, i to kupujem. :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta sad GPU guraju u glavni procesor? nije vise na ploci ili u slotu? otkad to?

i to je ala integrisana . od Juna meseca 2011 :preved: A6-serija Liano izasla je ispod cekica u Junu 2011 a ploca ova koju imam za procesor u Julu mesecu... http://en.wikipedia....wiki/AMD_Fusion :good2: brate biras kroz bios koju ces video karticu sa 256, 512 i sa 1024Mb :buehehe: ne bi me cudilo za koju godinu da sve bude nabijeno u procesor - citav spisak komponenti - pa biras
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sada ima i novi AMD proc Bulldozer (Zambezi serija) A8-3850 za FM1 podnožje (cena kao X4 955). Na sebi imaju procesor,North Bridge i grafiku i uopšte nisu loši. Grafika je HD 655d i to odličnih performansi. Unutra je i sklop za Cross Fire, pa se dodavanjem posebne grafike na ploču performanse sabiraju. Vrlo interesantno, samo da se ta priča malo razvije i da izbace veći broj modela.

pa cekaj zar A8-3850 nije Liano a ne Buldozer ? :cita:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...