Jump to content

Racunar kao izvor zvuka


Impuls

Preporučeni Komentari

Napravio sam mali komp sa AMD čipsetom koji ima i HDMI izlaz, dvojezgarnim procesorom kome je smanjena brzina, da bi se manje grejao i 2GB memorije. Disk je 8Gb "ultra brza" SD kartica preko adaptera spojena na SATA. Na HDMI je spojen AV Risiver, preko njega Plazma, a na VGA izlaz je spojen mali 8" tač skrin, koji stoji blizu omiljene fotelje :bomb:. Ako zatreba tu je i neka mini bežična tastatura sa trekbolom. OS je Win XP, sa ponekim servisom isključenim. Naravno, računarče je spojeno na kućnu mrežu. Nema optičkih uređaja. Lepo radi, nisam posle instalacije i podešavanja išao više ni jednom da bilo šta popravljam/konfigurišem :)MOžda ovo posluži kao ideja za audio PC.Na žalost, ovo nije za mene, trenutno sam u hroničnom nedostatku vremena :assshake:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 31
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ploča je Gigabyte sa AMD/Ati čipsetom i integrisanom malom količinom memorije, bem li ga koja joj je oznaka. CPU je X25200, 2Gb TakeMS memorija. Adapter za SD karticu i tač skrin su doneti iz Austrije. Mislim da je adapter plaćen oko 50e, a monitor oko 200e. Može da se desi da je monitorče i malo veće, ali nije veće od 12" sigurno, koristi se za Auto PC.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ovo http://www.pakom.com/KatalogProizvoda/OpisProizvoda.aspx?sifra=9019211 mi trenutno nude za 300 Evra. Novo. ne znam sta da radim. Ipak bih mobilno resenje.

od takvoh kombo racunara treba bezati iz dva razloga - mlogo se deredu , a ako ti bilo sta ode - nema parcijalne popravke - bar ne tako lako kao kod kanti u obicnom kucistu .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od takvoh kombo racunara treba bezati iz dva razloga - mlogo se deredu

NetOn je all-in-one ultra-tanki računar, tih i izuzetno štedljiv na prostoru.

, a ako ti bilo sta ode - nema parcijalne popravke - bar ne tako lako kao kod kanti u obicnom kucistu .

Od svih racunara sto sam do sad imao ni jedan se nije pokvario, niti ista na njemu. Uvek je pre kvara zastareo pa sam ga upgradovao. Doduse na ovakvom AllInOne nema bas mogucnosti za upgrade. Ali sa druge strane ako se uzima za media server, tu funkciju ce da obavlja odlicno i nece da zastari .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...