Jump to content

WINBUNTU


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Ja kupih netbook sa instaliraniim Ubuntu-om. 2 nedelje na moru, i par dana nerviranja su me ubedili da se vratim na Windows 7. Verovatno funkcionalna interferencija sa Win-om mi nije dopuštala da počnem da ga koristim i dalje da se mlatim sa njim (zašto mi wireless ne radi, zašto seckaju MKV fajlovi itd.). Malo je reći da sam proslavio kad sam instalirao Win i da je sijaset problema nestalo :) Da li su se novi pojavili ili sam se toliko navikao na one koje ima Win urođeno, ne znam ali sam zadovoljan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije. To je mini lap top koji će mi služiti samo za muziku ali u svakom slučaju Win7 radi brže/bolje/meni lakše sa njim. Nego, pitaj me koji mi je OS na oba deska i na starom lap-u :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvucnici stoje nezavrseni a lova ode na drangulije... :buehehe:

Nije tako, Evstatija mi zaštitnika lovaca. Nije tako, sreće mi lovačke. Nije tako... :buehehe: Zapravo, u poslednje vreme sam tražio furnir negde bliže BG-u (da ne moram da idem u Novu Pazovu). Našao sam kod Galenike i u Batajnici pa sam se organizovao da u petak odem na oba mesta, da vidim šta imaju u ponudi. Boja, lepak za furnir i git su nabavljivi u lokalnoj farbari te se sada čeka samo furnir i to je to. Neću da dajem sebi vremenske rokove ali "najteži" deo posla je završen. Mada, nešto mi govori da gitovanje, lepljenje i šmirglanje furnira neće ići baš tako lako. No, obezbedio sam alate i za to pa ćemo videti čime ide bolje. Rukom ili hoblericom :) Preliminarno slušanje je prošlo super i za sada sam zadovoljan time... Nije problem samo to, već mi kompletno pojačalo stoji u delovima i čeka da ga sklopim, horne su mi kod Gagice i željno iščekuju testiranje sa B&C DE-500, pa ako nam se svidi da se prave nove ali ne od drveta, priča sa DAC-om još nije ni započeta, kod Vlade treba da idu dva modula D-class pojačala da ih polemi pošto su kapilarne komponente (stoje u kesici svi delovi)... Imam ja čime da se "zanimam" bar još godinu dana :dash1: Mis'im, nije da se pravdam ili tako nešto... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

No, obezbedio sam alate i za to pa ćemo videti čime ide bolje. Rukom ili hoblericom :)

Ako zezneš rukom, lako ćeš popraviti hoblom. Ako zezneš hoblom...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci sve nabavljeno, sve spremno, a vreme se trosi na drangulije... :buehehe:

E ne mož Sipija usrećiti sve i da mu gurneš svastiku pod nos :buehehe:

pao je u karasevdah...

Karasevdah, al' kara i ...................................................... Zvule :party0048:

Ako zezneš rukom, lako ćeš popraviti hoblom. Ako zezneš hoblom...

...onda prsneš i ostaviš ih baš tako kako izgledaju u tom trenutku. Garant nema niko da primeti gde sam zeznuo :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...