Jump to content

Potrebne anodne kapice za CV345 (12E1) 2 kom.


чика-Брка

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

miki, nisu siroke kao za 807, vec uze, kao za EL36.vidi ako imas, pa kad svratim da me obradujes. :cheers::drinks:

Sale imam nesto anodnih kapica od PL36,PL519,Py500A, itd - iz starih lampas TV , ali su gole bez keramickih izolatora ( tela ) . Ako ti to odgovara javni ! saljem ti sutra postom . Poz druze ! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6,5mm.не требају ми хај енд, требају ми било какве за пробу, па кадсокоћало буде цакум пакум, видећу за профи, керамичке. :cheers:

Имам бабарога идеју као коначно решење.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sax-e nadjoh ti na brzinu desetinu komada toga . Nego sam negde zagubio tvoju atresu , salji mi je odma na PP ili me zvrcni na fix-ni , sta ti lakse , pa da ti te kapice izjutra posaljem pismom .Poz druze :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rusijanci su na njihove tempirane bombe sa po dve anode koje štrče iz balona (hint: Priboj) stavljali male drvene kapice... Anodni izvodi su dakako, mnogo tanji...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

posto sam ja priznati autoritet za stvari sa utisnutom porukom :SDEPANO V SSSR odgovorno sa ovih mesta tvrdim da su te kapice od specijalnog drveta koje raste samo na planinskom masivu ciji je najveci vrh dobro poznat kao VRH KOMUNIZMA.Osobina tog drveta je da kada se ono jako zagreje(cev je prooscilovala,otisao prednapon itd..)ono ispusta posebnu vrsu mirisa koja i najtvrdokornije i najgluvlje audiofile upozori da nesto nije u redu sa uredjajem jer neprijatelj nikad ne spava...to mi dodje poznato......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

posto sam ja priznati autoritet za stvari sa utisnutom porukom :SDEPANO V SSSR odgovorno sa ovih mesta tvrdim da su te kapice od specijalnog drveta koje raste samo na planinskom masivu ciji je najveci vrh dobro poznat kao VRH KOMUNIZMA.Osobina tog drveta je da kada se ono jako zagreje(cev je prooscilovala,otisao prednapon itd..)ono ispusta posebnu vrsu mirisa koja i najtvrdokornije i najgluvlje audiofile upozori da nesto nije u redu sa uredjajem jer neprijatelj nikad ne spava...to mi dodje poznato......

U slučaju gde sam ja bio prethodni vlasnik, majka narednog vlasnika ga je detektovala, srećom, pre nego se cela kuća zapalila. Drugar je popodne prilegao i ostavio Priboja da svirucka. Ovom bilo dosadno pa otopio balone dve izlazne tetrode i zapalio se trafo... Sasvim slučajno, posle se ispostavilo da je mrežni osigurač bio obeležen sa istom vrednošću koja je propisana, ali smaknutim zarezom za jednu decimalu. I tako... Ušla mama da vidi šta sin tako msmrdljivo puši, kad ovaj ništa (spava) nego amp puši samog sebe... :blackeye:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U slučaju gde sam ja bio prethodni vlasnik, majka narednog vlasnika ga je detektovala, srećom, pre nego se cela kuća zapalila. Drugar je popodne prilegao i ostavio Priboja da svirucka. Ovom bilo dosadno pa otopio balone dve izlazne tetrode i zapalio se trafo... Sasvim slučajno, posle se ispostavilo da je mrežni osigurač bio obeležen sa istom vrednošću koja je propisana, ali smaknutim zarezom za jednu decimalu. I tako... Ušla mama da vidi šta sin tako msmrdljivo puši, kad ovaj ništa (spava) nego amp puši samog sebe... :blackeye:

Hm!? :confused1: A da se ja okanem planova i ćorava posla i vidim ima li kakva shema za neki chipamp? Sijalice mnogo opasne! :bomb::icon_e_biggrin:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hm!? :confused1: A da se ja okanem planova i ćorava posla i vidim ima li kakva shema za neki chipamp? Sijalice mnogo opasne! :bomb::icon_e_biggrin:

Mislim da nema razloga za strah i zabrinutost osim ako si vlasnik nekog od zlosretnih Priboja... Naravno, oprez i pažnja pri baratanju visokim naponima su obvezujući.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...