Jump to content

Simple timer


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

@zerocujes kako ovde nesto bambara ?bambara meni spolovilo ( jos jedna mila rijec naslijedjena od svima nam dragog Marjana Dr. Košičeka) ...........oziroma sam ja svojevremeno visio po kojekakvijem jezičkim tekmama - izmedju ostalog i na njemačkim - nema tog tehnickog texta koji se moze oteti .......:buehehe:call me zerozerowaf:Viannen_loungelizard:edit :al' sam ti skres'o - me moz' da me ne volis ........... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

al' sam ti skres'o - me moz' da me ne volis ........... :sarcastic_hand:

Boga mi si skreso! :connie_nutzo:

Neka...tako mi i treba! Da sam malo neotesaniji (ali nisam! Ja sam iz fine kuće istjeran! :) ) sad bih ti rekao koješta iz gastarbajterskog vokabulara, ali znam da ne vrijedi. Ti bi i dalje mislio da se samo šalim!

Ili da ipak probam... :dubbio:

Evo: LMA! :sarcastic_hand:

Edit: Nego, Stone, viđe li ti likotu kako se pravi važan kad se netko samo našali?! :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....nema tog tehnickog texta koji se moze oteti .......:buehehe:......al' sam ti skres'o - me moz' da me ne volis ........... :sarcastic_hand:

А да се ти мало обуздаш,лако ти је међу нејакима господар бити... :dirol: Ајде Јапанезима и Кинезима протумачи текстове(слике,шеме и бројови се не пикају)! :serbvidkakisicl0::blum3::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...