Jump to content

0,015uF / 15nF 1% кондензатори...?


InSides

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ma, da ja tebi njih ipak poklonim, a? trenutno imam 9 komada (4+4+1) za odgovarajuću marku. jes da su sve traljave al ajd.ili da menjamo pakete, ti imaš 19 komada zanimljivih artikala pa da nešta utanačimo?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam mundorf silver in oil u svojoj RIA na poziciji sprežnih kondenzatora.

Него, заборавио да питам - која је та RIAA? Пројекат по личној шеми или...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

shema phono sekcije je delo Aleksandra Kitića: http://www.tubeaudio.8m.com/Rpa/rpa.htmlIspravljanje je cevno, a filtracija sa kondenzatorima i prigušnicama.

Можда би могли видети комплетну шему која је сада у функцији? Са све напајањем? Хвала! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
Da ne otvaram novu temu, a ne mogu da nađem temu o označavanju kondenzatora (ili tako nešto), javljam se ovde.Da li neko zna ili je koristio Iskrine kondenzatore tipa KSC i KSO ? Tačna oznaka je KSC-1010 i KSO-1010.Mislim da su korišćeni u starim telefonskim centralama ili u nekim filtrima (?)KSC su braon, tačnije neka nijansa "cigla-boje", a KSO su providni (stroflex).Vrednosti nisu standardne, a tolerancija je J (5%) i H (2.5%).Radni napon je 160V KSC i 125V KSO.Zalihe su iz osamdesetih.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ne otvaram novu temu, a ne mogu da nađem temu o označavanju kondenzatora (ili tako nešto), javljam se ovde.Da li neko zna ili je koristio Iskrine kondenzatore tipa KSC i KSO ? Tačna oznaka je KSC-1010 i KSO-1010.Mislim da su korišćeni u starim telefonskim centralama ili u nekim filtrima (?)KSC su braon, tačnije neka nijansa "cigla-boje", a KSO su providni (stroflex).Vrednosti nisu standardne, a tolerancija je J (5%) i H (2.5%).Radni napon je 160V KSC i 125V KSO.Zalihe su iz osamdesetih.

Imaš ili tražiš? Ako imaš, daj slike.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...