Jump to content

Kako do boljeg i funkcionalnijeg Firefox-a


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Samo sam rekao "Imam problem sa FF11"

Pa to ti kažem... Vrati se na FF3 pa nećeš imati problem sa FF11. Možda ćeš imati problem sa trojkom (ja baš nikakvih problema nemam) ali sa 11 nećeš više imati problema ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Da ne otvaram novu temu...

Poludeo mi FF (novije verzije ne donose promenu - sad već došao do 27.0.1.)

Evo 'vako...

Youtube - otvorim video i ne mogu da klikom miša na polje za pretragu da unesem text - namesto toga, pauzira se video ili se ako je pauziran, ponovo pokrene, potom...

Mojauto.rs, ebay, KP, mobile.de i slični sajtovi sa padajućim izborničkim menijima dozvoljavaju dodavanje ograničavanja opcija tj limitiranje pretrage, međutim, kod mene se naprosto browser zaglupi posle dve ili tri odabrane opcije. To se ne dešava u Chrome, npr...

Ali avaj, Chrome nema neke od opcija na koje sam navikao ili ja ne umem da ih nađem, npr opcija "Find" (kada na strani tražim neku reč ili pojam) ili npr, navikao sam da kliknem u FF pa odaberem "view image" i slika se otvara u istom tabu dok Chrome forsira otvaranje u novom... uglavnom, najradije bih izbegao škartiranje Firefoxa ali isto tako, cenim da bi to bilo jedino onda moguće ako prestane da zahebava... Jel' ovo prvonapisano neka genetska greška u FF za win ili shit-all-the-way, ili neki bug svojstven samo mom primerku?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tjah, pa ni nemam ja nešto mnogo toga...

 

post-13-0-21776500-1394224370_thumb.jpg post-13-0-37632000-1394224378_thumb.jpg

 

BTW - aktivacijom ili deaktivacijom gore prikazanih, ništa se ne menja. Fleš up-to-date i ja ne znam whatafuc...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tjah, pa ni nemam ja nešto mnogo toga...

 

Postavljena slikaFF-addons.jpg Postavljena slikaFF-extensions.jpg

 

BTW - aktivacijom ili deaktivacijom gore prikazanih, ništa se ne menja. Fleš up-to-date i ja ne znam whatafuc...

 

 

ako nemas nesto puno , znaci da koristis FF u osnovnom obliku , gde ne vidim da ima imalo prednosti nad Chrome

 

ja i dalje insistiram na FF  (iako jede resurse......... sto nije bitno jer ih ima , no je ipak sporiji ) upravo zato sto je (zahvaljujuci odabranom broju instaliranih dodataka) apsolutno prilagodjen mojim navikama - desni klik i tastatura se koriste isto koliko i levi klik

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...