Jump to content

Behringer Ultramatch Pro SRC2496


stein

Preporučeni Komentari

I ja sam zainteresovan, ali kakve su šanse da to bude uskoro? Ja sam ostao bez izvora jer sam prodao svoj, tako da bih što pre kupio DAC, ne čeka mi se par nedelja...

Ako ti je hitno, ovo nije tema kojom treba da se baviš :) Mislim da su šanse jako male da se u kratkom roku nešto konkretno desi. Kod Thommana je naznačeno da se sledeća isporuka za SRC2496 očekuje drugog maja ove godine... Sad je 20. mart. Znači, minimum mesec i desetak dana... Pretpostavljam da ako Artist nema, a hoće da nam odrade, ne mogu to ranije, osim ako nisu u posedu nekih saznanja koja nama nisu dostupna...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 90
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

a i nije neka cifra za 10 kom , mislim - u odnosu na potrebno poverenje kao neko ce da sumnja u Steina ..... niko do sad - od zainteresovanih - nema i njegov mobilan i adresu :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.............................kao neko ce da sumnja u Steina ..... niko do sad - od zainteresovanih - nema i njegov mobilan i adresu :sarcastic_hand:

'Si 100% siguran ? :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što više računam, sve mi više izgleda da mi je glavna valuta za plaćanje G...Mislim... to je valuta čime mi je u poslednje vreme plaćano...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuo se sa Artistom: Čeka se odgovor od nemaca. Ako Thoman čeka do 2. maja, lako moguće da ćemo i u Srbijici malkice da čekamo toliko na konkretna dešavanja. Kome je žurno, može da se okrene i krug ili dva lagane šetnje po periferiji... Da ubije vreme... :aloofandbored12:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U bem ti... Ovo ekstra izgleda, a ima sve što meni treba, USB, Daljinac, volume... :to_become_senile: Kako ovo radi i ima li to negde kod nas da se kupi ili samo preko grane? Nije ovo ljudi skupo sa obzirom šta sve dobijaš, samo je pitanje kvaliteta... A i koliko vidim nema čuveni "upsampling"... Meni je još u opticaju Behringer SRC, DACMAGIC, i MF M1DAC... ma kontam da je to sve isto :D

Podseti me današnji post na AudioHard...Možda je, malo skuplje, istina, ovo, zanimljivo za Vaš group buy...http://emotiva.com/xda1.shtm

a evo podataka..XDA-1 Technical Specifications• Signal-to-Noise Ratio: > 105dB (A-Weighted) • Frequency Response: 5Hz - 48kHz• THD+N: 0.001%• Ground Floor Noise Level: < 15uV • Nominal Output Voltage: 1V RMS• Peak Output Voltage: > 12VRMS (balanced)• Sample Rate: All standard resolutions are supported up to 192kHz• Bit Depth: Standard bit depths up to 24Bit are supported at clock frequencies up to 192kHz• Inputs: 2 Optical TOSLINK, 2 COAX Digital, 1 AES/EBU, 1 USB• Outputs: 2 RCA (Unbalanced), 2 XLR (Balanced)• Internal Volume Control: Digitally controlled precision attenuator• Remote Control: Milled aluminum full function remote control• I/V conversion: Burr Brown OPA-2134• D/A conversion: high performance, multibit Sigma-Delta AD1955 Data Directed Scrambling with high jitter immunity, and an 8x Oversampling Digital Filter• Fully Discrete Differential Reference™ Output Stage with fully independent balanced and unbalanced drive stages• Dimensions:17" wide x 2.25" high (1.75" high without
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...