Jump to content

Behringer Ultramatch Pro SRC2496


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 90
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ma nema veze svaja sa Majomno svaki Pavo ima neku Maju

netko je ovde poceo i poeme da kuje, poetski da razmislja, da se sasvim boemski nosi prema zivotu i smrtu :sarcastic_hand:pritom ne mislim na uvazenog kolegu Steina :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, skapirao sam sta si rek'o, samo morao sam da pomenem svaju, rimuje se, a i treba ih spominjati... Mozda da uvedemo neku normu, kao u kick box-u, moras da uradis odredjeni broj udaraca nogom da ne bi bio samo box...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, skapirao sam sta si rek'o, samo morao sam da pomenem svaju, rimuje se, a i treba ih spominjati... Mozda da uvedemo neku normu, kao u kick box-u, moras da uradis odredjeni broj udaraca nogom da ne bi bio samo box...

ne vredi pavo, ubo si ga u zivac, ima da nam tambura do sutra u 17.00h..da ne pricam o pirovima poetskih nadahnuca gore malocas javljenog i jos gore iznad pomenutog svima dobro poznatog i najljuceg clana, da mu ime ne pominjem ne bi li me uvio u crno :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

off topic:si vid'o linak koji sam samo zbog tebe stavio - o DIY horn projektu ?

vido i umal se nisam rasplak`o ... na PP cemo o detalji i nofa saznanja apropos tematike..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Ne zna se šta je s drugim... :scratch_head:

Doobro, posle će vam sam đavo biti kriv... Thomann sada ima polupitko stanje na lageru. Ima, ali se čeka 2-5 radnih dana da ima na lageru, spremno za isporuku. Pošto moj liaison du ebay tek za tri nedelje dolazi, naloženo mu je da u povratku ponse jedan primerak sa sobom. Ja tu, ovim i završavam svaki dalji angažman na vučenju kajasa autobusa na liniji ka poslednjoj stanici traženja best bang for the buck DA konvertera... Hvala na pažnji... :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...