Jump to content

Grundig 8400 mk2-pitanje


sule

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 52
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Šta imaš od ostale opreme (pre-power amp, zvučnici)? Kolika je soba u kojoj slušaš muziku? Kakvu vrstu muzike slušaš pretežno? (molim, nemoj kačiti spotove sa youtube, ionako ih verovatno neću ispratiti)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bez obzira na preamp ili amp koji idu posle CD-a R149 i R153 treba da budu mnogo veci (neko je vec napisao 100k) kako ne bi odsekao bass. R156,157,159 i 160 treba smanjiti na po 10R a izbaciti mute tranzistore (T23,24,25,26).U toj primeni OPA2134 je bolji chip od 2604, a kad bi se napravio ceo novi I/V i filterski stepen (posto je postojeci cirkus, smandrljan zbrda/zdola) LT1361 bi bio optimalan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niko te ne napada , samo pitam. Zasto 2134 bolje od 2604? Sto je LT bolji od ove dvojice?:scratch_head:

Dva loša, ubiše Miloša. Pitam se, zašto?...:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niko te ne napada , samo pitam. Zasto 2134 bolje od 2604? Sto je LT bolji od ove dvojice?:scratch_head:

Nisam se ni osetio tako - samo me mrzi da kucam 30 redova zalud. Mogu da ponudim savet a edukaciju vise ne...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bez argumenata i analize ovo lici na pausalnu ocenu .Za mene je na TDA1541 najbolji OPA2111 ( i ECC88 :Viannen_loungelizard:) dok na bitstrimu dobre rezultate daje i omrazeni 55322111 daje cvrstinu basa koja nedostaje na Philips ( based) CDima sa TDA1541A a i definiciju visokih i muzikalnost srednjih.. Nijedan drugi OP to nije doneo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ćuti, izdajico švajserskog roda.:serbvidkakisicl0: Na kraju ćeš sve brand da kupiš:sarcastic_hand:

Kod mene važi pravilo: Ako ne možeš kupiti najbolje od brenda, onda napravi svoj brend i imaćeš baš to što si hteo :) Srećom, nemam nameru otvarati firmu "Stein Audio"...Ćut bre, kako sam krenuo da računam, uopšte nemam šanse da u diy verziji napravim bolje u svetu digitalije, ni kvalitativno, ni cenovno. Gramofoni su druga priča. I pojačala. Analogna...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma nemoj:http://www.steinaudio.com/

Zato i kažem da nemam nameru otvarati... Kakve sam sreće, uhvatili be me s pajserom koji se još dimi... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zato i kažem da nemam nameru otvarati... Kakve sam sreće, uhvatili be me s pajserom koji se još dimi... :rofl:

What we got here is.......post-436-0-57344600-1299678489_thumb.jpg.....an smoking puyser! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

What we got here is.......

post-436-0-57344600-1299678489_thumb.jpg

.....an smoking puyser! :buehehe:

Kaže sa a smoking crowbar... "an" ide samo ako imenica počinje samoglasnikom... An elephantu jedan... :sarcastic_hand::serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa "ssssssssss" je zamalo samoglasnik! :rofl:P.S. Hvala! Memorirat ću to. Nisam nikada imao Engleski u školi, nego sam ga naučio gotovo slučajno. :)

Idealni CD za učenje engleskog su ploče grupe ABBA... Uzmeš isprintaš tekstove, pustiš muziku i pratiš... Zabavljaš se i učiš istovremeno. Provereno radi posao, šta misliš kako sam ja naučio?

:headphone:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...