Jump to content

Mosfet tranzistori IRFP240 i IRF9610


Dzile

Preporučeni Komentari

Evo da i ja uradim neshto korisno na forumu :rolleyes: Ovde mozete kupiti uparene i neuparene ove tranzistore:http://www.kupujemprodajem.com/Delovi-za-Pass-Labs-upareni-tranzistori-537463-oglas.htm?filter_id=1855714post-747-0-37923500-1299256832_thumb.jpgZa vishe informacija kontaktirajte prodavca.Shta mislite o ovoj ponudi?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Mozda i nije fake, IRFP je proizvodila i firma "Harris" (mada im je logo tada drugacije izgledao).Cenim da nije fake pre svega zato sto ih je covek uparivao a posto je to radio za Aleph amp verovatno ih je upariovao na vecoj struji gde bi se fake tesko sakrio.Ovo je naravno, pretpostavka....post-20-0-59948700-1299259160_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo tako, te IRFP240 proizvodi Vishay Siliconix a ne International Rectifier, to su originali. U kelco-u su Vishay Siliconix, ne samo IRFP240 vec i IRF510 i ostali koliko mi se cini...Imam kuci 40 komada IRFP240 Vishay Siliconix, evo slike...

post-188-0-75923200-1299260666_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo tako, te IRFP240 proizvodi Vishay Siliconix a ne International Rectifier, to su originali. U kelco-u su Vishay Siliconix, ne samo IRFP240 vec i IRF510 i ostali koliko mi se cini...Imam kuci 40 komada IRFP240 Vishay Siliconix, evo slike...

Dakle ovi koje sam ja neveo su isti kao i vashi sa slika?samo druga serija(ili se varam)ispada da ipak nisu fake? :scratch_head:Mislim da mi Damir (prodavac ovih shto sam naveo)rece da uzima u Farnell-u.Nisam siguran
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle ovi koje sam ja neveo su isti kao i vashi sa slika?samo druga serija(ili se varam)ispada da ipak nisu fake? :scratch_head:Mislim da mi Damir (prodavac ovih shto sam naveo)rece da uzima u Farnell-u.Nisam siguran

Nisu isti, ovi moji su lepsi i 100% su original ! B)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A imaju i trougliće ko na lekovima za zivce. Verovatno sviraju "smirujuće" :)

Vrlo smirujuce, covek se totalno opusti dok slusa muziku. To je specijalna serija od 10000 komada, radjena bas za audio upotrebu i proizvodjac ih preporucuje za pojacala u A klasi. :rofl: To je lek za nasu dusu!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...