Jump to content

Sony SS-U421AV


laky_va

Preporučeni Komentari

I tako.. Udje covek u kafic, kafanu sta je vec i vidi okacene na zid ove zveri :)..

Niti sam video na cemu gazda tera ove zvucnike, al skoro nisam cuo nesto bolje u bilo kojem ugostiteljskom objektu do sada..

Ne volim sonyeve zvucnike ali ovima zaista vredi posvetiti paznju :Viannen_loungelizard:

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 21
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

I tako.. Udje covek u kafic, kafanu sta je vec i vidi okacene na zid ove zveri :)..

Niti sam video na cemu gazda tera ove zvucnike, al skoro nisam cuo nesto bolje u bilo kojem ugostiteljskom objektu do sada..

Ne volim sonyeve zvucnike ali ovima zaista vredi posvetiti paznju :Viannen_loungelizard:

Postavljena slika

ti zvucnici su iskreno receno plac majke bozije. 220W - ajde da se zezamo. a da lepo sviraju,

to sve zavisi od mnogo faktora. trecerazredni bas, srednji i visoki papirni - jad i cemer. a o

skretnici da ne pricamo. oni Monacor Sp200X sto imas su za ove izmislili zvucnike.

mada, kutije i basovi + malo zivaca, vremena i para ...

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čekaj Sax, za sve treba vremena... Pusti čoveka da par puta stavi ruku na vrelu platnu, pa kad se opeče, razumeće zašto mu svi uvek rekoše da tamo ne stavlja ruku jer peče... Onda, i tek onda će znati šta znači kad neko kaže da peče... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad tek vidim da Vas ima dva House-a. Još se ja čudim šta je spopalo Stein-a...Gledam što će Stein-u pojačalo za slušalice kada je prič'o o tome na acc...Jesam mator...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije sve u velicini - mala kita moze da ebe mnogo bolje nego velika. :my2cents: izem ti glupi bokserski bass koji samo udara u solar plexus chakr-u a ne svira.imao sam Slony zvucnike od 2 metra jos 1992 godine i raznorazne svadbarske posle :sarcastic_hand: sad posle 20 godina zanimaju me samo mali linearni zvucnici koji nose dobru tehniku sviranja u sebi :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad tek vidim da Vas ima dva House-a. Još se ja čudim šta je spopalo Stein-a...Gledam što će Stein-u pojačalo za slušalice kada je prič'o o tome na acc...Jesam mator...

Vreme je da menjam avatar, jelda? :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne, stvarno, spazih samo oznaku ne znam da li su modifikovani, sem sto mi se cini da su bassovi razliciti kod ovih koje sam cuo. A nisam ni megaloman sto se tice snage i velicini zvucnika. Samo sam hteo da iznesem pozitivno misljenje o njima, svidelo mi se kako sviraju.. Uostalom kada je sony napravio dobar zvucnik, ne racunajuci 2-3 modela..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ove ja imam, negde su zatureni, inace plac majke bozije :Viannen_loungelizard:

Postavljena slika

Laky, stvarno si me zbunio sa novim avatarom, na prvu loptu, i ne čitajući nik! :scratch_head:

Rek'o koji će Steinu takav Sony :confused1:

Što se tiče ove fotke, zamisli ih bez ovih radkapni, kako bi izgledali :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Laky, stvarno si me zbunio sa novim avatarom, na prvu loptu, i ne čitajući nik! :scratch_head: Rek'o koji će Steinu takav Sony :confused1: Što se tiče ove fotke, zamisli ih bez ovih radkapni, kako bi izgledali :crazy:

ma ni meni ne treba sony, diskusija, nista vise :D..Haha ocajno :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

I ove sam slusao, koliko god da ne volim sonyeve zvucnike ovi sviraju za sve pare :)

eeeee, ovo je nesto drugo. titanijumski visokotonac, srednji i bas sasvim o.k.

ziveo ti meni. a kad budes dolazio u beograd, donesi mi 1 litar valjevske

mucenice.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uostalom kada je sony napravio dobar zvucnik, ne racunajuci 2-3 modela..

ovo je verovatno najbolji Slonijev zvucnik:

Sony SS-AR1

Postavljena slika

http://www.sony.jp/products/catalog/SS-AR1.pdf :sarcastic_hand:

28-60.000Hz /88db/200W

koga ne mrzi neka pogleda ceo PDF...

ovo je slika magneta kako izgledaju na ovim drajverima

Postavljena slika :rofl:

imaju slike izrade - drvo

od koga prave kabinet itd.... prave se samo u Japanu a cena im je jeziva :crazy:

:hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eeeee, ovo je nesto drugo. titanijumski visokotonac, srednji i bas sasvim o.k.ziveo ti meni. a kad budes dolazio u beograd, donesi mi 1 litar valjevskemucenice. :cheers:

Sale prvom prilikom kada budem dolazio u bg :)I nemoj vise da je zoves mucenica, to je atack na nas reon, niko nema bolju rakiju od nas :serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni vise lici na lotosov cvet :buehehe:

po broju rupa rekao bih da je od visokotonca :sarcastic_hand:

Srednji nije sigurno, a ni bass, ostaje samo visoki :D

Japanci i njihove ideje..

Po tom pitanju scepter 300 je definitivno pobedio :D

Postavljena slika

Postavljena slika :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sale prvom prilikom kada budem dolazio u bg :)I nemoj vise da je zoves mucenica, to je atack na nas reon, niko nema bolju rakiju od nas :serbvidkakisicl0:

tako se to kaze kod nas. inace ja koristim rakiju iz valjevske kamenicevec 12-ak godina. ne menjam proizvodjaca. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...