Jump to content

AYA DAC


pkostas

Preporučeni Komentari

Dobar dan svima.Javljam se iz Grcke i interesuje me da li neko slusao Aya Dac I,II ,ili III.Cuo sam i za Audial Dac ali ovde niko nema nikakvo iskustvo.Trenutno imam Diy kineski 24/96 dac i buffer pa me interesuje da li Aya zvuci bolje.Hvala unapred.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 28
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Dobar dan svima.Javljam se iz Grcke i interesuje me da li neko slusao Aya Dac I,II ,ili III.Cuo sam i za Audial Dac ali ovde niko nema nikakvo iskustvo.Trenutno imam Diy kineski 24/96 dac i buffer pa me interesuje da li Aya zvuci bolje.Hvala unapred.

Dok Vam ovo pišem, svira Aya II... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaki od moja tri DAC-a (1541, PCM63, 2704) (i još poneki koji je bio na slušanju) ja volim u određenim trenucima i za određene prilike.Ovo je 1541 u jednom od boljih izdanja, makar koliko ja to umem da procenim... Čujem da postoji, baš u ovim vodama, jedno, još, bolje izdanje, no, nisam ga čuo... Duga je to priča, ja sam od onih koji misle da svako od nas čuje na svoj način...Na ovom Forum-u i na HiFiles.com ima mog pisanija o zvuku AYA-e i o tome kako sam se odlučio za nju dok sam imao DACMagic... Lako je to naći. Svuda sam @zika...Možda više o svemu kada se vratim sa pijace... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam AYA II. Muzikalno, precizno, bogato. Ako se ne palite na 24 bita i 96K + frekvencije, ovo je vrlo verovatno best-buy na ovim prostorima.Vrlo kvalitetno izradjen NOS TDA1541A DAC. Kvalitetno napajanje, kvalitetan izlazni stepen, kvalitetna iznutrica, lepo skutijano, bla, bla...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ne palim se na 24/96 , samo na dobar zvuk.A gde moze da se nabavi nov ili koriscen?

Kako gospodin Peđa Rogić piše: Please note that the AYA II and AYA III DACs are now discontinued.Možda je on i nabolji sagovornik za to kako doći do AYA-e...Možda će Vam nešto značiti činjenica da sam DACMagic bez velike griže savesti otuđio, a da, iako mi je to padalo na pamet, AYA-u, i dalje, slušam...No, kako Sipi napisa, u drugom thread-u, to je, naravno, samo moj stav i moje slušanje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad nije imao trafoe na izlazu ..... :Viannen_loungelizard:

Eh, mladost, ludost...Nema problem-a, nabavićemo ga ponovo...Ima da ga transform-išeš... :)Kad nađeš neki za probu, javi, da proverim te tvrdnje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...