Jump to content

Sub Frames


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Kanta ko kanta, pih...:rofl:Razmišljaj o kutijama tako da ih gledaš svaki dan... Ako ti se kanta uklapa u ono prostora što imaš, a ti onda udri...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

taj Gladen je umesto rezervnog tocka, a i tako usmeren uvis u autu losije svira tj manjka mu dubine nego kad se usmeri normalno ka vratima gepeka jer je talas kraci, iako i tu nema bas pravila, a najzanimljivija je stvar da isti woofer u razlicitim autima moze skroz drugacije da zvuci, evo na primer ovi SAL BXC u kompresijama, kod drugara svinje iz veternika u malom pezou su izuvali rap i drum&bass, a pop i rock shit, a recimo u ovom polu skroz obrnuta situacija, pop i house i rock super a rap shit

to je bzvze slika jer nije lepo upaso taj stof, inace izgledalo ko iz jednog gusa

Postavljena slika

e da ovo sam sve ugradio bez ijednog srafa- dve kutije + maska, sve na neku foru i mozgalicu a pojacalo ukljesteno, i jednog dana lopovi su obili gepek i probali da maznu, al nisu nista uspeli da mrdnu ni za cm hahahhaa, i onda od besa samo izbuskali dve membrane, al nema frke i tako je komad max 15evra :lol: uh sta bih dao da sam im vido face :buehehe:

nego jel nema rubrika car audio, imam par installa pa da uploadujem mozda nekog zanima a i zanimljivo za videti i moze svasta da se nauci :Viannen_loungelizard: ili gde da postavim teme?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...