Jump to content

FRES + OBLA


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 47
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Molim te lepo, polij se hladnom vodom.

Ili dodi do mene pa poslusaj zbog cega sam ti se krvi napio (apropo tvoje konstatacije da si prolio krv - nisi, ja sam to sve popio a meni telenor, za istu stvar)... :cheers:

Osim toga, procitaj sta si citirao:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam ti rek'o kako sad svira , nego kako ce tek da svira kad izbacis brdo OP iz puta signala .think ........ :rofl:

thinking, thinking.... thinking... :rofl: ...doesn't help .... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ali, ja ne odustajem... :cheers: Verujem da se konvertuje ceo opseg, i to dvostruko: Prvo A/D, pa onda D/A... Jednostavno mi ne izgleda privlacno. :rofl:

U ovoj skretnici, koliko znam, sve je analogno. Linearni ispravlja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jaooooo, kad li cu ja dostici tu svemirsku nirvanu?Pogledam semu uredjaja, sta ne njemu pise ili jos bolje katalosku cenu, i odmah mi se prosvetli kako ce to da svira.Kako jos nisam dostigao taj stadijum, ja jos uvek koristim zastareli gadget - dva uva. :rofl: A usi su jedan totalno nepouzdan par jeftinih senzora, svi ih imaju. Hebes ti to sto svako ima, to je sigurno jeftino i ne valja. Dobro je ono sto je skupo i ima ga tek poneko.Eve, stidim sto sam zaostao. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa sto ne kazes... :cheers:

Kada sam gledao Behringer, nailazio sam samo na digitalne, pa reko' sve su takve. No, ipak, bilo bi bolje da napravi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da, i ja cu, zbog prakticnosti, verovatno zadrzati svoju skretnicu.

Ali, fakat, nije sve jedno... Naisao sam tada na skretnice "Marchand", sa prilicno svedenim funkcijama i modulima za rezne frekvencije (nemaju dugme za biranje). Osim impozantne cene, imaju i mnogo bolje karakteristike (THD, odnos signal/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imas nisku impedansu izlaza preampa , kao i mogucnost da uradis u kutiji ili dodatni buffer ili 4-kanalni preamp ;imas 100K ulaznu impedansu F5pricali smo 5 puta na temu pasivne skretnice izmedju preamp(ova) i amp(ova) , koju mozes odraditi sve do 18dB/oct .......i onda ja pametujem ..... :cheers: zivi bili pa videli ..... rekoh ja tebi da ces kupovati i variac ....... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imas nisku impedansu izlaza preampa , kao i mogucnost da uradis u kutiji ili dodatni buffer ili 4-kanalni preamp ;imas 100K ulaznu impedansu F5pricali smo 5 puta na temu pasivne skretnice izmedju preamp(ova) i amp(ova) , koju mozes odraditi sve do 18dB/oct .......i onda ja pametujem ..... :rofl: zivi bili pa videli ..... rekoh ja tebi da ces kupovati i variac ....... :cheers:

Ne, nego ce
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 8 months later...

Nisam siguran di ovo da turim, ali eto, 10. Audioberza u Bg će pružiti priliku da se nešto od novih radova Zolike Mikovića koji je radio moje roletne, prikaže i čuje tokom eventa. Detalji "onamo"... (Mene je Zolika lično obavestio putem sMS poruke, pa koga zanima a ide tamo...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steine, gde je to i kada?

Prema najavi:"14.marta 2010. u T.C. STAKLENAC - BGD od 12-17h održava se 10. Audioberza.Gosti na ovoj berzi su domaći proizvođači i to Soltanus Acoustics, FTA, POINTE i TT-Recycled. Soltanus nam donosi svoje elektrostatik zvučnike i pojačala, FTA - svoje kablove , POINTE - kondicionere, letve, kablove i TT-Recycled - gramofone."Sam prostor nije pogodan za pravo predstavljanje uredjaja zbog lose akustike ali opet dovoljno za promociju. I verovatno dovoljno jeftino. Slusanje: uredjaji za svirku se postavljaju u hodniku sprata trznog centra, sve okolo je otvoreno (sa sirokim pogledom na prizemlje), u staklu, sa z(h)amorom i tako to... Ipak prosetam zbog radi druzenja, a za kupiti polovne uredjaje bas i ne - iako je to prva namena. Razlog: na standovima (stolovi) nema obezbedjenih strujnih uticnica za probati spravu, znaci 'buvljak style' - bar dosadasnje AB. A i ne bude neka super ponuda, navadili se preprodavci sa K/P sajta :blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...