Jump to content

TAVAN SALE !


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 3 nedelje kasnije...

Mali updateSasija+hladnjaci 2500din + F5 pločice GRATISEminence 2xalpha 15" 100€ + Trafo GRATISSelenium 2xSt324 45€ + Trafo GRATISEminence 2xalpha15"+st324+trafo+2x iskra 6x9 145€Od zamena me interesuje neki USB ili Firewire DAC sa novijim cipom ili neki bolji FR zvucnici koji mogu u BR kutiju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Eo mali refresh :) SPECIJALNA PONUDA:Par Eminence Alpha-a 15" 100€ + iskre oval gratis Selenium st324 slot tweet , par, 40€ (nema ih vise u prodaji a sviraju odlicno ! )Djuture sa sve shasijom i ladnjacima 150€Par DIY BR kutija 60l zapremine, sa selenium 12PW3 wooferima i selenium d205ti drajverima sa eminence H290 hornom, radjene po shemi proizvodjaca 150€Jedan drajver je gecrkt i treba mu reaconOd zamena bi eventualno mogao behringer src2496 ako neko ima viska a da mu treba nesto od gore navedenog :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 4 nedelje kasnije...

Od rasprodaje ostalo jos:Eminence Alpha 15A 2kom 95€Selenium St324 tweeteri 2kom 40€ Zajedno idu za 130€.Pomenute BR kutije sa Seleinium zvucnicama.2 kom zavojnica motanih na vazduhu od po 6.3mH vrednosti. Zica mislim da je 2mm debljine ali moram da proverim. Ta dva namotaja imaju otprilike 3 kg zice.Cena za oba bi bila 30€. Slike nekom drugom prilikom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dodajem slike zavojnica.

Samo da se ispravim, zavojnice su vrednosti od 6,7mH a ne 6.3 koliko sam ranije napisao. Tezine su 2,9kg. Debljina zice je 1.8mm

AKCIJA! Za 120€ mozete imati Eminence Alpha15"A i ove zavojnice. Treba jos samo adekvatan full ranger da se ubaci i za malo para eto vrhunskog zvuka !

Za 150€ dobijate i St324 tweetere pride !

post-14-0-19073900-1306697349_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...