Jump to content

potreban HDD


guja011

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 46
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

pa ništa, prebačena hdd-pcb, pušteno na neviđeno da se izjasni, malo zezalo na početku,ipak je u pitanju itx mbd pločica sa budalastim biosom +xp, uglavnom podiglo se, naravno jedvapošto je pc da ne kažem hdd nakrkan kojekakvim glupostima od programa..slidže spašene, pa onda malo u eksperimente sređivanja hdd.e, sad dalje je nedefinisano, zavisi od impulsa i machinorija (i zzz-a, naravno) :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lepo sam naveo, samo čekam princa u taxiju da se smiluje.

nj.v. taxista mi je dobacio i drugi hdd, pa da probam i tu pcb (jako me zanima dal će neka čudna poruka pri bootu da nestane), hvala na pomoći :hi: a ZZZ je priča za sebe (kad se javi-javi) :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

naravno da je hdd sasvim ok, tačnije pcb, nego bih probao ovaj drugi jer sa vašom pcb izbacuje na ekranu "imaš problem sa hdd, pritisni enter" posle čega se sve podigne.ovaj drugi (koji je kasnije pronađen) je totalno istih oznaka na pcbu kao ovaj moj.ne verujem u čudesa al vredi probati.sad je malko finansijska situacija naprasno klimava pa bih upotrebio jedan od ta 2 hdd za sebe a drugi prosledio ZZZu.naravno da je bilo najlakše poskidati sve potrebno sa defektnog harda i prebaciti na jedan od ova 2ali vreme ne dozvoljava ovih dana (biro, papiracije=redovi) pa mi je jednostavnije da to za sada funkcioniše kao frankenštajn.pre "nešto dana" kada je situacja bila drugačija mislio sam da samo zajmim pcb, i posle rescua da lepo pazarim novi hard ali sada "malko" ekonomišem.eto

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hard koji sam Vma poslao ima ostecene delove na pocetku diska. Ja sam ih pre 3 godine mapirao i pri formatiranju sam odsekao prva dva giga i takav nij eprijavljivao problem. Posto sam uradio format pre slanja Vama verovatno j eformat uradio opet od pocetka tako da taj hard prijavljuje problem pri podizanju. Moguce da je ista situacija kod Vas. Pokrenite on track disk manager ili neki slican program koji proverava ceo disk jer pretpostavljam da cete naci isti problem. Resenje za to je da kao i ja odsecete pocetak harda i ostatak koristite jos koju godinu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...