Jump to content

potreban HDD


guja011

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 46
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ok, ok .. agonija se nastavlja.mis'im hdd-a.inače zanimljiva pričica vezana za 1 velikog bg majstora:krepo 1 kingston (nije nešto, recimo 2gb) al ko za inat na njemu nešto skinuto sa harda koji je pretrpeogreškom duboko oranje ( i pandrknuo). znači "imaš a nemaš". ne vidi se uopsšte.pozovem telefonom, javi se lik, sasluša i kaže 100€.pitam jel to zavisi od veličine -- kaže jok, nema veze dal je 64mb ili 4gb, 100 je 100.e, sad slično i sa ovim hardom. zato i pitam ovde a tog papka neću da zovem potaman..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Provereno ne može od hard diska drugog kapaciteta, čak postoji i više revizija elektronike za iste modele (specifično baš za taj model koji je u pitanju, pošto se dosta dugo prodavao - čini mi se da postoje tri verzije elektronike) i ne rade sve na svim mehanikama, proveriti vizuelno da su identične (vide se razlike u položaju nekih čipova).Ja sam toga imao po kući, ali sam ih nažalost sve odavno podelio.Nadam se da ćeš pronaći odgovarajuću elektroniku. :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

rekoh - ako je elektronika ista - nema veze kapacitet

verovatni i firmware ima veze ......

no - kod mene se u radionici sretno vrti jedna 120-ka sa elektronikom od 60-ke

Ako radi onda ipak može, meni nikada nije uspelo da prorade diskovi sa elektronikom od diskova različitog kapaciteta, ali ako čovek uspe da izvuče podatke sa elektronikom od ove 120-ke, onda mi je drago da nisam bio u pravu. :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...