Jump to content

podesavanje glave gramovona?


stefaca

Preporučeni Komentari

da ne otvaram novu temu...mogu da nabavim povoljno dual 505/2, ali moje pojacalo nema phono ulaz, a ja nemam phono pretpojacaloda li moram da kupim pretpojacalo ili moze drugacije...ukljucim na aux i svira, recimo :baby:

Ne moraš baš kupiti gramofonsko pretpojačalo, ali ga definitivno trebaš imati! :D Mala šala, Crni! :hi: Neće raditi bez phono stagea, ne samo zbog premalenog signala iz gramofona, nego i zbog toga što takvo pretpojačalo radi korekciju donjeg zvučnog spectra jer signal urezan u ploču je svojevrstan logaritam.EDIT: Dok sam ja nakucao već je Sipi odgovorio! Izmenjeno od zerowaf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

hvala na odgovorimatako sam i mislio, ali nisam bio siguran...pokolebala me samouverenost prodavca (prodavac: daj ne zajebavaj, turi to u aux i uzivaj) :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja video crnjino pitanje i dok natipkao odgovor , vec nekoliko vas brzopoteznih napisali sta je trebalo. ( nisam video drugu stranu ). Ostalo mi samo da obrisem moje pisanije, a kako to nije moguce ja ga izeditovao . Ko reko' da stavim tacku na diskusiju.Sta ja ,:siroma: , mogu jos da pametno izjavim pored ovih gorostasa HiFi DIY scene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...