Jump to content

PartsExpress - ?


Pchelac

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma znam da je suludo ocekivati od 18" da lepo svira do 1kHz, ali Panomaniac sa diyaudio.com ih ima, slusa u plitkom Uframe- ui odusevljen je na samo dinamikom, basom, nego i srednjotonskim podrucjem...A ja prosto zelim da mu verujem :rolleyes: , vi'te samo kako to elegantno izgleda...

post-46-098050300 1279893927_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ipak bar 12" coax sa potpuno otvorenom kapom na kompresionom...full OB.

Ima i to, 12" sa secenom kapom, al' mi se ne vuce ovo donje gvojze preko veeelike barepost-9-071830900 1279893320_thumb.jpgPoslo se sa imenom Venue ali kako je to vec registrovano, ispade kratko 'V-1'. Ima i varijanta Super-V, eve sas' Suuuuper-V gazdu! :buehehe:post-9-017425200 1279893619_thumb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za mene je ovo ok. Ako je lakse imam i dolare. Ako moze uz tvoju posiljku bilo bi dobro, koliko vidim i mi smo komsije (pominje se Vidikovac)!

Momci, ja nisam u zemlji do sledece subote. Cisto da ne mislite da sam pobegao :), ukoliko se ne javljam na temu porudzbine.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ne otvaram novu temu dok ne pitam. Da li ima neko instrukcije kako se ovo pravi.Crtez, seme, uputsta-bilo sta.

Ima. Ovo je model V-1, kit nudi 'GR Resarch' - Danny Richie, a foto storiju bas o ovoj gradnji imas na 'AudioCircle', ovdeJa pokusavam gradnju manjeg modela 'Venuette' (vidi gore) - dopada mi se pristup iskosenih drajvera, tj ukupan 'uzi profil',smatram da je smanjenje refleksija front baffle-a dobar pristup :):drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Zvuchniak....... 2 komada L-PAD 100w mono 1" (ukupno 25 USD)Zeljkor.............2 komada L-PAD 100w mono 1" (ukupno 25 USD)Igor............ 2 komada L-PAD 100w mono 1" (ukupno 25 USD)

Hajde još jednom da pitam da li su iste osobe zainteresovane za L-padove i da li je Scope i dalje zainteresovan da nam izađe u susret ??? Mnogo je vremena prošlo i mnogo smo pričali, a ništa nismo uradili. Da privodimo priču kraju, javljam se dobrovoljno da prikupim novac i da uplatim na dogovoreni račun sa svim troškovima, naravno... Dakle, postoji li interesovanje i dalje za ovo ili ne ??? Scope, Željkor, Igore ... ???
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da bi sve moglo stati u kutiju 25" x 12" x 20 i da je oko 20p. Postarina bi mogla biti $86 za sve.http://ircalc.usps.gov/MailServices.aspx?country=12313&m=6&p=20&o=0Da sam siguran moram pitati na posti pa cu da javim.Dvije 12-ce [12" x 12" x 20"] a ostalo pored toga da popuni kutiju. Racunajte da bi trebalo ostaviti malo sa strane da se zastiti od ostecenja.

Vidim da je sve zavrseno, a izgleda da je bio nesporazum u merama.Covek ponudio kutiju 25" x 12" x 20 (inch-a) = 63 x 30 x 50 cm , tezine do 10kg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim da je sve zavrseno, a izgleda da je bio nesporazum u merama.Covek ponudio kutiju 25" x 12" x 20 (inch-a) = 63 x 30 x 50 cm , tezine do 10kg

Mislim da nije bio nesporazum samo se odustalo od prvobitnog spiska. Ne mislim ni da je sve zavrseno ako jos nesto treba nije problem.Ako neko jos razmislja ovde se moze racunati postarina prema velicini i tezini paketa.http://ircalc.usps.gov/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...